logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Jarmark świąteczny 2019 – szukamy wystawców




Miasto Bydgoszcz, wzorem ubiegłego roku, organizuje w grudniu jarmark świąteczny na ul. Mostowej. Tradycyjnie będzie można się rozgrzać przy czekoladzie, grzańcu i barszczu. W ofercie znajdą się pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Nie zabraknie serów, wędlin, miodu i świątecznych przetworów.


W związku z organizacją tegorocznego jarmarku, poszukujemy kupców, którzy mogą zaoferować bydgoszczanom ozdoby świąteczne – bombki, stroiki, lampiony, lampki oraz świąteczne rękodzieło.Chętnych do sprzedaży towaru w czasie jarmarku prosimy o kontakt z Biurem Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą -  tel.  58 58 053 lub tel. 58 59 150 lub e-mail: a.garbowska@um.bydgoszcz.pl oraz agnieszka.nowak@um.bydgoszcz.pl. Miasto jako organizator jarmarku, w trosce o jakość, atrakcyjność i proponowaną ofertę zastrzega sobie autonomię w doborze wystawców.

Informacje na temat ubiegłorocznego jarmarku świątecznego można znaleźć tutaj: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/bydgoski-jarmark-swiateczny-rozpoczety/