logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

IV Międzynarodowe Targi INNOFORM 2020
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w IV Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2020. W dniach 3-5 marca w Bydgoszczy pokażą się liderzy z branży – to jedno z ważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Nowością tej edycji będzie wystawa produktów z tworzyw z recyklingu oraz biodegradowalnych.


Nasz region od wielu lat jest liderem produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Działa tu kilkaset przedsiębiorstw z tej branży. Organizowane Targi INNOFORM to jedna z najważniejszych wydarzeń tego typu obejmujące najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców.

W tegorocznej edycji targów nie zabraknie także ciekawych konferencji, w tym .m .in.: „EKO-POLIMERY Gospodarka Obiegu Zamkniętego w przetwórstwie tworzyw polimerowych, „Druk 3D w branży Narzędziowo-Przetwórczej”

Nowością tej edycji będzie wystawa produktów z tworzyw z recyklingu oraz biodegradowalnych.

Rejestracja wystawców on-line dostępna jest TUTAJ. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie TARGÓW.

Bezpłatne wejściówki można pobrać TUTAJ.

Targi odbędą się w dniach 3-5 marca 2020 r., w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Organizatorami wydarzenia są: Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.