logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Elastyczne biura Chillispaces już w Bydgoszczy




Krakowski operator Chillispaces.com udostępnił pierwsze powierzchnie w budynku biurowym Preludium przy ulicy Ogińskiego. W otwarciu wziął udział zastępca prezydenta Michał Sztybel.


Wybór budynku był nieprzypadkowy - biurowiec wyróżniający się minimalistyczną bryłą zlokalizowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym w bliskiej odległości od centrum oraz dworca PKP Bydgoszcz Główna to doskonałe miejsce na lokalizację siedziby przyszłych najemców. Oferta Chillispaces.com kierowana jest m.in. do start-up’ów, mniejszych podmiotów, dla których obsługa w ramach tradycyjnego najmu w budynku biurowym klasy A jest nieopłacalna, ale również dla podmiotów korporacyjnych, dla których elastyczność najmu i możliwość skalowania przestrzeni jest głównym czynnikiem decydującym o wyborze miejsca. 

Najemcy mają możliwość wynajmu gotowych, wyposażonych przestrzeni biurowych na elastycznych warunkach najmu. Na powierzchni 1533 m2 operator udostępnił strefę coworkingu otwartego z możliwością korzystania z pakietów dniowych, strefę coworkingu cichego w zamkniętej przestrzeni współdzielonej oraz dedykowane prywatne biura z dostępem do zaplecza kuchennego i całą infrastrukturą wspomagającą rozwój biznesu. To zdecydowanie optymalizuje koszty wynajmu biura, uwzględniając ponoszone miesięczne koszty na jego utrzymanie, ale też pozwala zaoszczędzić czas co przekłada się na efektywniejsze wyniki pracy.

- Propozycja Chillispaces.com stanowi obecnie istotne wzbogacenie oferty biurowej w Bydgoszczy. Cieszy nas, że to właśnie w naszym mieście i w bydgoskich zasobach biurowych firma znalazła dogodną przestrzeń do rozszerzania swojej działalności w Polsce, dostrzegając duży potencjał lokalnego rynku i dalszą perspektywę rozwoju – mówi Michał Sztybel, Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Atutem biur Chillispaces.com jest wysokiej jakości design wnętrz i przestronna strefa chillout, które sprzyjają networkingowym rozmowom, jak również chwili wytchnienia przy kawie czy partyjce bilarda. Dla poszukujących odpoczynku w ciszy, operator udostępnił wyciszone pokoje relaksu wyposażone w pufy i hamaki.

Chillispaces.com designem oraz rozwiązaniami technologicznymi dorównuje największym światowym liderom z branży biur serwisowanych. Niebanalne wykończenia wnętrz znalazły już swoich pierwszych zadowolonych klientów - „Zauważyliśmy spore zainteresowanie rozwiązaniami elastycznych biur w branży IT i nie tylko, dla których możliwość elastycznego skalowania przestrzeni jest kluczowa przy podejmowaniu decyzji o nowej siedzibie. W obecnej postpandemicznej rzeczywistości firmy szukają rozwiązań, gdzie mogą zastosować model pracy hybrydowej z możliwością stopniowego powiększenia biura w miarę sukcesywnego powrotu pracowników z home office do pracy stacjonarnej.

- Wśród naszych obecnych Najemców widzimy potrzebę przebywania w przestrzeni biurowej i socjalizacji, która wpływa pozytywnie na ich pracę i kreatywność. Rozwiązania technologiczne oraz komfortowe warunki pracy jakie oferuje Chillispaces.com są coraz częstszym argumentem dla pracodawców, przy wyborze miejsca pracy po ponad rocznej izolacji pracowników – komentuje współwłaściciel marki Chillispaces.com, Robert Jarząbek.

Bydgoszcz w ciągu kilku ostatnich lat odnotowała dynamiczny i znaczący wzrost nowoczesnej powierzchni biurowej, która obecnie wynosi ponad 130 tys. m2. Wraz z nieustającym zainteresowaniem miastem m.in. przez inwestorów z branży outsourcingowej poziom powierzchni biurowej systematycznie się powiększa. Powstałe w ostatnim czasie biurowce przyciągają wysokim standardem wykończenia, lokalizacją w centrum miasta, łatwym dostępem do komunikacji publicznej, a także licznymi udogodnieniami technologicznymi czy możliwością zaaranżowania powierzchni według indywidualnych oczekiwań. Nie pozostaje to bez wpływu na atrakcyjność miejsc pracy, oferujących pracownikom podwyższony komfort i bezpieczeństwo.

- Rozwój rynku usług biznesowych, jak i obecna sytuacja związana z popularyzacją modelu pracy zdalnej czy hybrydowej w tym sektorze, wpłynęła również w naszym mieście na wzrost zapotrzebowania na biura coworkingowe, umożliwiające elastyczny dobór powierzchni. W rozmowach z dostawcami tego typu rozwiązań dążyliśmy zatem do tego, by taka oferta była dostępna także w Bydgoszczy. Na inwestycję zdecydowała się właśnie firma Chillispaces.com, której nowoczesna, wygodna i atrakcyjna przestrzeń flex office, zapewnia dziś doskonałą alternatywę przy wyborze miejsca działalności zarówno dla nowych inwestorów, rozważających bydgoską lokalizację, jak i obecnych już w naszym mieście przedsiębiorców czy start-upów – dodaje Edyta Wiwatowska, Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.