logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoszcz Informuje. Świąteczny jarmark na Starym Mieście
Bydgoski Jarmark Świąteczny i zimowe miasteczko od pierwszego dnia gromadzą tłumy bydgoszczan na Starym Rynku, ul. Mostowej i pl. Teatralnym. Oficjalnie rozpoczęli go prezydent Rafał Bruski i przewodnicząca Rady Miasta, Monika Matowska, którzy zapalili światełka na miejskiej choince. A kto jeszcze nie odwiedził jarmarku, niech zobaczy, co go ominęło w fotoreportażu, który publikujemy w najnowszym, bezpłatnym magazynie „Bydgoszcz Informuje”.


Do 15 grudnia trwa głosowanie na projekty, które można zrealizować w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest aż 16 milionów złotych, więc nie można zmarnować swego prawa do głosu. A jak zbierać poparcie – dowiedzieć się można z naszego magazynu.
O pieniądzach i trudnym budżecie miasta na rok 2023 opowiadają prezydent Rafał Bruski i skarbnik, Piotr Tomaszewski.
W najnowszym numerze żegnamy Pizzerię Roma. Lokal z ul. Śniadeckich działał od 33 lat. Dlaczego kończy działalność – mówią jego właściciele.
Przeczytamy także historię bydgoskiego triathlonisty, Rafała Wysockiego oraz pań ze Stowarzyszenia Teraz My, które na emeryturze uczą innych fitness.
Zapraszamy do lektury. Magazyn „Bydgoszcz Informuje” można dostać w niemal 90 miejscach w mieście. Ich lista – TUTAJ. A jeszcze więcej wiadomości z życia miasta – na portalu bydgoszczinformuje.pl