logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022 – szukamy wystawców
Mimo letniej aury, Miasto Bydgoszcz przygotowuje się już do organizacji Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego 2022. Tegoroczny jarmark odbędzie się w dniach 19 listopada-22 grudnia. Zapraszamy chętnych wystawców. Na zgłoszenia czekamy do 20 września br.


Ubiegłoroczny jarmark okazał się hitem, tłumnie odwiedzanym przez mieszkańców i turystów. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku. Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022 zlokalizowany będzie na moście Staromiejskim, placu Teatralnym oraz Starym Rynku. Jak co roku, zależy nam na jakości i atrakcyjności oferty dlatego już dziś zapraszamy wystawców gastronomicznych oraz kupców, którzy mogą zaoferować ozdoby świąteczne, m.in. bombki, stroiki, lampiony, lampki oraz świąteczne rękodzieło.

Chętnych do wynajęcia domków handlowych w dniach 19 listopada – 22 grudnia prosimy o przesłanie KARTY ZGŁOSZENIA  z ofertą i  wyszczególnionym asortymentem oraz  zdjęciami towarów. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adresy e-mail : a.garbowska@um.bydgoszcz.pl oraz agnieszka.nowak@um.bydgoszcz.pl.  lub pocztą do Biura Promocji Miasta
i Współpracy z Zagranicą, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz (liczy się data wpływu – do 20 września 2022 r.)
Po przesłaniu zgłoszenia nie będzie możliwości zmiany asortymentu. Jednocześnie w trosce o jakość i atrakcyjność proponowanej oferty, Miasto zastrzega sobie autonomię w doborze wystawców. Regulamin jarmarku można pobrać TUTAJ.

STAWKI za wynajem stoiska handlowego (cena nie zawiera kosztów energii elektrycznej rozliczanych po jarmarku indywidualnie oraz zwrotnej kaucji za domek handlowy – 300 zł):

  • 1.500 zł netto – rękodzieło, ozdoby świąteczne
  • 2000 zł netto - artykuły spożywcze
  • 2.500 zł. netto – gastronomia (bez sprzedaży alkoholu)
  • 3.000 zł netto – gastronomia ze sprzedażą alkoholu
  • 3.500 zł netto – sprzedaż alkoholu

Zapraszamy również handlowców z własną infrastrukturą i zapleczem technicznym. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się osobiście. Na zgłoszenia i wypełnione karty czekamy do 20 września 2022 r.