logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoska Strefa Kibica na piłkarskie Euro
Miasto Bydgoszcz organizuje Strefę Kibica na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa Europy. Bydgoska Strefa znajdzie w Fabryce Lloyda przy ul. Fordońskiej 156.


Już w najbliższy piątek (14.06) w Niemczech rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa Europy. Wśród uczestników jest oczywiście reprezentacja Polski. W kadrze naszej drużyny jest m.in. wychowanek bydgoskiego Chemika Jakub Piotrowski, obecnie reprezentujący barwy bułgarskiego Łudogorca Razgrad.
Polacy swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę (16.06, godz. 15), a ich rywalem będzie reprezentacja Holandii. Kolejne mecze grupowe podopieczni Michała Probierza rozegrają 21 czerwca (godz. 18) z Austrią i 25 czerwca (godz. 18) z Francją.

Zapraszamy do wspólnego oglądania tych meczów. Bydgoska Strefa Kibica znajdzie się na terenie Fabryki Lloyda przy ul. Fordońskiej 156. Po pożarze budynku Fabryki Lloyda wiele imprez odbywa się w plenerze. Tam też zlokalizowana będzie strefa kibica, która pomieścić będzie mogła 2 tys. osób. Oprócz ekranu o powierzchni 30 m kw do dyspozycji kibiców dostępne będzie też zaplecze gastronomiczne i toalety. Wstęp jest wolny.

Dogodny dojazd do Fabryki Lloyda, zarówno z centrum miasta, jak i Fordonu zapewnia komunikacja miejska: tramwaje linii 3, 5, 7, 10 i 11 oraz autobusy: 64, 65, 74, 69, 83, 89. Na miejscu jest też parking na ok. 100 samochodów.