logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bajkowa niedziela w Myślęcinku
Klaun, zabawy z Elsą i Anną, występy taneczne, gra terenowa, nauka jazdy na deskorolce – to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekać będą na dzieci 2 sierpnia w Zaginionym Świecie.


„Bajkowa niedziela” rozpocznie się w samo południe grą terenową. Przez dwie godziny utworzone grupy będą podążać śladami myślęcińskich zagadek, by na mecie otrzymać pamiątkowy dyplom i drobny upominek. O godz. 14:15 i 16:15 będzie można pójść na spacer z przewodnikiem po Zaginionym Świecie dinozaurów. Tuż za bramą Zaginionego Świata na wszystkich uczestników czekać będą najróżniejsze atrakcje.
 
O godz. 14:00 znany bydgoski muzyk i animator kultury zaprosi wszystkie dzieci do gier i zabaw przy wesołych melodiach. Godzinę później rozpocznie się spotkanie z klaunem cyrkowcem. To chodzący wulkan energii! Jego interaktywne show wypełnione jest pokazami cyrkowymi, sztuczkami magicznymi z udziałem najmłodszych, kolorowymi balonami, śmiesznymi scenkami, zabawami i konkursami z ogromną dawką uśmiechu. O godz. 16:00 Myślęcinek stanie się Krainą Lodu. Wizyta Anny i Elsy w środku lata zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach.  Animatorzy proponują animacje z bańkami mydlanymi, zabawę w zamrażanie, taniec po płatkach śniegu i spotkanie z Olafem. O godz. 17:00  instruktorzy tańca rozruszają nawet najbardziej opornych. Zumba spodoba się także maluszkom!
 
Oprócz atrakcji na scenie, dzieci zainteresują z pewnością stoiska rozstawione w okolicy bramy wejściowej do Zaginionego Świata. Czekać będzie m.in. kolorowy namiot z klockami LEGO, a przy nim także m.in. konstrukcyjne malowanie na obrotowych stolikach, prezentacja i taniec robotów. Przy kolejnym stanowisku będzie można bezpiecznie postrzelać do nieruchomych celów z broni laserowej. Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowana będzie strefa nauki jazdy na deskorolce. Wszystkie osoby chcące wypróbować swoje siły będą miały niepowtarzalną okazję zrobić to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Będzie można także skorzystać z ministrefy parkour i sprawdzić swoje siły w takiej aktywności.
 
Jednym słowem – cała masa atrakcji. A to jeszcze nie koniec! Dorośli też znajdą coś dla siebie. Szczegóły imprezy na stronie www.myslecinek.pl.