logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

30-lecie Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego
Zastępczyni prezydenta Maria Wasiak reprezentowała Miasto podczas dzisiejszej (9 września) uroczystości z okazji 30-lecia Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Jubileusz świętowano w Fabryce Lloyda.


Zgromadzonych gości powitał prezes zarządu Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego Paweł Duzdowski.Maria Wasiak odczytała list gratulacyjny skierowany przez prezydenta Rafała Bruskiego, w którym podkreślono wieloletnie zaangażowanie Zakładu w budowę pozytywnego wizerunku miasta i regionu oraz profesjonalizm i zaangażowanie kadry.

Zastępczyni prezydenta przekazała okolicznościową statuetkę prezesowi Zakładu Pawłowi Duzdowskiemu.

W trakcie uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia członkom i pracownikom stowarzyszenia.

Medale Prezydenta Miasta Bydgoszczy otrzymali szczególnie zasłużeni swoją pracą zawodową i działalnością społeczną na rzecz mieszkańców Bydgoszczy:
Alicja Betlejewska-Walczak, która z Bydgoskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego związana jest od 2007 roku, a od 2010 roku pełni w nim funkcję głównej księgowej.
Mirosław Kaczmarek, emerytowany pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy, który na początku lat 90. XX wieku stworzył od podstaw Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów Technikum Mechanicznego w Chełmnie oraz zespołu „Queens Violin”.

Warto wiedzieć
Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne jest największym ośrodkiem edukacyjnym w regionie kujawsko-pomorskim. Jego celem jest kształcenie zawodowe i specjalistyczne osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży na kierunkach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy.