logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

1 grudnia – wyjątkowa aukcja na rzecz czworonogów ze schroniska
W niedzielę odbędzie się aukcja charytatywna „Znani – bezimiennym zwierzętom”. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na pomoc zwierzakom z bydgoskiego schroniska.


Podczas aukcji będzie można zlicytować przedmioty podarowane przez znane osobistości. Wśród nich m. in. dzieła sztuki, porcelanę, vouchery do bydgoskich restauracji czy zaproszenia i darmowe bilety do instytucji kulturalnych. W tym roku na aukcję przekazanych zostało ponad 100 darów.
 
Prezydent Rafał Bruski przekazał na licytację piłkę z Mistrzostw Świata U-20, z autografem Zbigniewa Bońka oraz dwuosobowe zaproszenie na przejazd zabytkowym samochodem ulicami miasta w towarzystwie prezydenta w ramach 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski. Przejażdżka Cadillaciem Eldorado z 1973 roku, który został udostępniony przez Automobil Klub Bydgoski może być nie lada gratką dla fanów motoryzacji.
 
W tym roku środki z aukcji przeznaczone zostaną między innymi na zakup wyposażenia dla Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Podczas ubiegłorocznej aukcji „Znani – bezimiennym zwierzętom” na rzecz bydgoskiego schroniska zebrano 13.125 zł.
 
Organizatorami aukcji jest Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy i OTOZ Animals, Oddział Kujawsko Pomorski. Aukcja odbędzie się w niedzielę 1 grudnia o godz. 17.00 w Sali Waniliowej, Restauracji SOWA przy ul. Mostowej 4. Aukcję honorowym patronatem objął prezydent Bydgoszcz Rafał Bruski.
 
Zapraszamy do licytowania atrakcyjnych przedmiotów i voucherów ofiarowanych przez Darczyńców! Licytacja ma charakter otwarty, przyjmowana jest wyłącznie gotówka.