logo miasta - trzy kolorowe spichrze

1. Wojciech Banach Wydanie książki poetykiej "Śmierciochron";
2. Roman Baranowski Teatralno-muzyczne widowisko "Yesterday";
3. Jolanta Baziak – Jankowska Wydanie książki - reportażu historycznego "Pokolenia. Baziaki";
4. Borys Biniecki Aranżacje utworów dla "Royal Wind Quintet - Bydgoszcz";
5. Katarzyna Bogucka, Marcin Tarnawski, Rafał Mulczyński „Stabat Mater” – oratorium;
6. Agnieszka   Buzalska 100 spotkanie z literaturą w kawiarni Literackiej w Domu Kultury "Modraczek";
7. Michał  Dobrzyński Skomponowanie cyklu miniatur na fortepian dla dzieci "Trzy spichrze" inspirowanych Bydgoszczą;
8. Katarzyna dr Rajs Transkrypcje fortepianowe Romana Maciejewskiego - płyta nr 1;
9. Katarzyna Gębarowska "Rzemiosło i Sztuka - Bydgoskie Pionierki z Kamerą " część III;
10. Joanna Gładykowska Publikacja tomu poezji "Prosto z moich oczu" z okazji 10-lecia działalności literackiej;
11. Justyna  Górska Ziarnko piasku. Rzecz o Annie Jachninie - dodruk publikacji i wernisaż w Bydgoszczy;
12. Małgorzata Grajewska Tomik poetycki "Podpalam żyrafę";
13. Jacek  Herzberg Cykl spotkań muzyczno - edukacyjnych "Bluesowe Szlaki";
14. Alicja Jagielska - Burduk Międzynarodowa wystawa Prawo - Dziedzictwo – Sztuka;
15. Jarosław Jakubowski Wydanie książki - zbioru dramatów "Prawda i innne dramaty";
16. Maciej Jasiński Wydanie książki "Andrzej Janicki - Napalony na komiks";
17. Dominika Kiss – Orska Galeria URZĄD;
18. Joanna Konwalska – Rona "Marek Rona - Artysta i Człowiek" - albumowe wydanie książki;
19. Mariusz Kończal "Pieśni pasyjne w kontekście kulturotwórczym";
20. Dariusz Tomasz Lebioda Publikacja tomu "Miecz Proroka" - wiersze tureckie;
21. Beata Lewińska    Koncert estradowy "Ocalić od zapomnienia" Recital piosenek Ewy Demarczyk i piosenki Piwnicy pod Baranami";
22. Remigiusz Ławniczak "Ur Jorge – Urywki;
23. Karolina Maczek - Rynkowska   Koncert liryki wokalnej "Muzyka bez granic";
24. Artur Maćkowiak Artur Maćkowiak - płyta solowa;
25. Emilia Malczyk "Wy-malowane - wystawa międzypokoleniowa";
26. Tymon Markowski Wyprodukowanie wystawy fotograficznej "Flow";
27. Wojciech Nadratowski "Bydgoskie retrospekcje";
28. Katarzyna Olszewska Udział w II Czarnoleskim Kursie Skrzypcowym, przygotowującym do występów na zagranicznych konkursach i festiwalach muzycznych w 2017 roku m. in. w Niemczech;
29. Tadeusz Oszubski Wydanie książki Tadeusza Oszubskiego "Bydgostia";
30. Piotr Pieńkowski  Nagranie płyty CD "Oczekiwanie";
31. Jarosław Pijarowski Turn on the "Off" - American Media Tour;
32. Katarzyna Rupiczak - "Wielkie BydgoszczGranie";
33. Marcin Sauter Realizacja krótkometrażowego filmu fabularnego wg opowiadania Szczepana Twardocha "Tak jest dobrze";
34. Mariusz Robert  Stoppel  Wydanie książki "Wypisy z rodzinnego diariusza";
35. Karolina  Suchodolska "Look in the darkness" - cykl warsztatów;
36. Monika Szpejnowska Nagranie płyty Cherries under the water;
37. Sławomir  Szudrowicz Nagranie i wydanie płyty tria Szudrowicz/ Fetler / Glubiak;
38. Wiesław Trzeciakowski   Wydanie książki "Selbstschutz w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim" 1939/1940;
39. Łukasz  Ułanowski 4DON - fotoksiążka przedstawiająca Fordon;
40. Miłosz Waligórski Publikacja autorskiego zbioru poetyckiego "długopis (wiersze krótkie)".;
41. Monika Wirżajtys Wydanie książki dla dzieci "Moja mama mieszka w walizce" oraz warsztaty introligatorskie dla najmłodszych;
42. Maciej Zwolanowski Album fotograficzno - poetycki "ILUMINACJE";
43. Agnieszka Bykowska Wydanie tomiku poezji "Gorzej";
44. Hanna  Cander Opracowanie i stworzenie strony IT artysty malarza prof. Krzysztofa Candera;
45. Katarzyna Chmara - Collins  World Onion Improv Festiwal w Strasburgu;
46. Martyna Cziszewska,  Monika Klawitter  Stan Użytku - Tymczasowa Galeria Sztuki/Nie/Użytku - wystawa prac;
47. Marta Filipiak  Chór Czarnego Karła;
48. Maksymilian Gwinciński  Nagranie solowej płyty z autorskimi kompozycjami "Żółwie aż do końca";
49. Jacek  Herzberg "Prosto z mostu" - cykl koncertów ulicznych;
50. Leszek Holec Nagranie płyty CD "Pieśni Bydgoskich Kompozytorów";
51. Dorota Holka – Pijarowska Wystawa prac Ignacego Bulli 2006-2017;
52. Tomasz Izajasz Noc Muzeów w Muzeum Kanału Bydgoskiego;
53. Wojtek Jachna  Promocja dorobku bydgoskiej sceny jazzowej na koncertach w Danii.;
54. Łukasz Jędrzejczak Wydanie płyty CD z nagraniami terenowymi zrealizowanymi w Maroko;
55. Adam Juszkiewicz Miłosierni bydgoszczanie - wystawa fotografii z katalogiem;
56. Barbara Kalinowska Nagranie płyty CD Pieśni Rosyjskie i cygańskie;
57. Elżbieta Kamińska – Zielińska Cyfryzacja książki Jerzy Sulima Kamiński "Dokąd Biegną Twoje Konie" oraz wydanie jej w formie e – booka;
58. Bartosz Kapsa Produkcja materiału muzycznego pierwszej płyty  zespołu Helatone oraz wydanie płyty w formie albumu CD;
59. Marcin Karnowski  Wydanie płyty "Zawsze jest za krótko" zespołu 3moonboys;
60. Mateusz Kiełtyka "Cyrograf Twardowskiego" (widowisko plenerowe);
61. Piotr Kikta  Sztuka blisko - warsztaty edukacyjne dla dzieci w Skrzynce na bajki;
62. Kosma Kołodziej Wydanie albumu autorskich prac fotograficznych wraz z wystawą prac autorskich;
63. Katarzyna Kowalczyk "Kolorowanki bydgoskie - szlakiem TeH2O";
64. Maciej Krzyżan Publikacja zbioru wierszy "Tęsknota. Wiersze wybrane z lat 2008-2016";
65. Antoni Majewski Opracowanie materiału muzycznego podczas kursów mistrzowskich;
66. Dariusz Markowski Konserwacja i restauracja obrazu olejnego na lekturze Leopolda Gottlieba "Portret Wandy Poznańskiej";
67. Kornelia Murawska Warsztaty artystyczne dla dorosłych "Portret kamienia. Studium rzeźb Stanisława Horno - Popławskiego".;
68. Katarzyna Olszewska  Udział w międzynarodowym konkursie muzycznym VIU Stockholm International Music Competition oraz zakup mistrzowskiego lutniczego smyczka skrzypcowego;
69. Karalina Orsik - Sauter Udział w Festival et Academie de Quatuors a Cordes w Bordeaux (Francja);
70. Anna Osińska Z cyklu nauczyciel uczeń: Wisła Królową rzek polskich.;
71. Grzegorz Pleszyński  Przygotowanie materiałów na płytę z muzyką SOUNDS STORIES OF MY FRIENDS. (w Niemczech);
72. Arleta Samulska  Metropolis: Bydgoszcz miastem tradycji i nowoczesności. Przemiany kulturowego krajobrazu z uwzględnieniem jego blasków i cieni.;
73. Bartłomiej Siwiec Wydanie książki poetyckiej "Matka i róża";
74. Rafał Skiba  Piosenka oraz teledysk "Garda Tancerza" (ang. B-Boy Stance);
75. Helena Skonieczka  Wydanie publikacji "Pokochały Pałuki" Wanda i Helena w Bydgoszczy, Żninie i Wilnie;
76. Monika Szala  Nagranie płyty "Jachid and Jecidah" oraz zakup skrzypiec;
77. Mateusz Szwankowski Opracowanie muzyczne oraz instrumentacja suity wokalno - tanecznej "Sieradz" dla Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska;
78. Michał Szymanowski  Promocja kultury polskiej w Stanach Zjednoczonych oraz udział w konkursie pianistycznym w Australii;
79. Magdalena Wichrowska Movie Mówi Project "Najntisy";
80. Michał Wierzbiński Wydanie albumu muzycznego "Treść o wielkiej wadze";
81. Filip Wiśniewski   Produkcja i wydanie płyty Art. Of Illusion;
82. Katarzyna Witkowska  Realizacja nowych spektakli Teatru Bajecznego - bydgoskiego teatru objazdowego dla dzieci.;
83. Bartłomiej  Wolak Rejestracja nowego albumu studyjnego i zespołu CHAINSAW;
84. Wojciech   Woźniak  25 FOTOGRAFII NA 25 LAT;
85. Krystyna   Wulert "Urodziny Hoffmana - LEKCJA Z POETY";
86. Michał Zieliński Collegium Vocale Video Collection;
87. Małgorzata Magdalena Żurańska - Wilkowska Nagranie płyty zespołu JAKIM CUDEM.