logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Wiktorii i Zuzanny Szindler lat 14, które w dniu 16 kwietnia ok. godz. 11:00, po kłótni z rodzicami samowolnie oddaliły się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciły i nie skontaktowały się z rodziną. Rysopis: Wiktoria - wzrost 164 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy jasny blond do ramion. W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czarną kurtkę zimową do pasa, granatowe spodnie jeansowe przetarte. Zuzanna - wzrost 164 cm, normalnej budowy ciała, oczy koloru brązowego, włosy proste brązowo-czarne za ramiona. W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czarną kurtkę zimową do pasa, buty sportowe koloru białego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

 2. Na podstawie komunikatu otrzymanego z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej pozbawieni wody będą mieszkańcy następujących ulic:
  - w dniu 19.04.2021 r. w godzinach 9:00-13:00 Baczyńskiego;
  - w dniu 19.04.2021 r. w godzinach 11:00-15:00 Rycerskiej, Bocianowo.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Michała Rafińskiego lat 34. Rysopis: wzrost około 185 cm, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne o dłuższej grzywce, kilkudniowy zarost na twarzy, oczy koloru piwnego, uzębienie niepełne - brak 4 i 6 po górnej prawej stronie. Poszukiwany posiada tatuaże: na klatce piersiowej "czaszka", lewa i prawa łydka twarze biomechanika oraz kolczyk w prawej górnej brwi. W chwili zaginięcia ubrany był w buty koloru czarnego z białą podeszwą "ADIDAS", spodnie jeansowe jasnoniebieskie, kurtkę koloru czarnego z czerwonym kapturem i zamkiem. Nosi na twarzy jednorazowe maseczki ochronne. W chwili zaginięcia posiadał przy sobie srebrny łańcuszek na szyi oraz srebrny kolczyk w prawej brwi.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Fordon pod numerem telefonu 47-751-58-59 lub  112.

 4. Ankieta dotycząca zaopatrzenia w wodę przeznaczoną do spożycia przez ludzi.

 5. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 6. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 7. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 8. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 9. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 10. Planowane wyłączenia prądu.
 11. Awarie energetyczne.