logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Ruszają konkursy promocyjne 2018Masz ciekawy pomysł? Chciałbyś promować Bydgoszcz? Zgłoś się koniecznie!

W tym roku przygotowaliśmy aż trzy konkursy. Każdy z nich dotyczy innej tematyki, skoncentrowany jest na innych sferach miejskiej aktywności. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich, którzy swój talent i kreatywność chcieliby ofiarować Bydgoszczy.
Pierwszy z konkursów nosi nazwę „Bydgoszcz Zaprasza”. W jego ramach czekamy na projekty, które w swej formule, zakresie działań marketingowych wyjdą poza granice naszego Miasta. Jeżeli organizujesz przedsięwzięcie, które przyciągnie do Bydgoszczy turystów, widzów spoza Bydgoszczy, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.
Dokumenty dotyczące konkursu:
REGULAMIN
WNIOSEK
KRYTERIA

„Bydgoszcz. Dzieje się” to nazwa konkursu zrzeszającego wszystkie projekty lokalne, kształtujące tożsamość bydgoszczan. Liczymy tutaj na propozycje projektów dedykowanych konkretnym dzielnicom, ulicom, zakątkom Bydgoszczy. Chcemy pokazywać piękno naszego Miasta, na nowo je odrywać, angażować lokalne grupy działania.
Dokumenty dotyczące konkursu:
REGULAMIN
WNIOSEK
KRYTERIA

W ramach trzeciego z konkursów, pn. „Bydgoszcz Kręci”, liczymy na ciekawe produkcje filmowe. Tym razem zależy nam przede wszystkim na produkcjach promocyjnych, ukazujących atuty Bydgoszczy oraz na teledyskach realizowanych w naszym Mieście. Stąd dość szczegółowe zapisy regulaminu, określające nie tylko charakter filmowych produkcji, ale także ich maksymalny czas.
Dokumenty dotyczące konkursu:
REGULAMIN
WNIOSEK
KRYTERIA

Na Wasze propozycje czekamy do 22 stycznia 2018 r. Procedury konkursowe zostały wdrożone Zarządzeniem Prezydenta Bydgoszczy nr 666 / 2017 z dnia 5 grudnia 2017 r.