logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Zdobądź pieniądze na Twoją (aktywną) imprezę
Rusza konkurs Aktywnej Bydgoszczy. Do zdobycia nawet 130 000 zł. Nagradzamy najciekawsze sportowe projekty.

Bydgoszcz każdego roku gości dziesiątki sportowych przedsięwzięć. Biegamy, jeździmy na rowerach, pływamy. Chcemy wesprzeć najciekawsze projekty, które staną się Ambasadorami Marki Aktywna Bydgoszcz. Na jeden projekt można uzyskać maksymalnie 130 000 zł dofinansowania. Cała pula dofinansowań wynosi w 2017 roku 400 000 zł. Możliwe jest podjęcie współpracy z Miastem nawet na trzy kolejne lata, co pozwoli na dynamiczny rozwój Twoich zawodów. Każdego roku, aż do 2019, rozdysponujemy łącznie 1 200 000 zł.  
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić specjalny wniosek, w którym szczegółowo opisujemy imprezę. Konieczne jest przygotowanie jej kosztorysu, określenie korzyści promocyjnych dla Miasta. Oceniać będziemy innowacyjność, masowość, udział znanych postaci. Na wnioski czekamy do 30 stycznia 2017 r. do godziny 12.00 – Urząd Miasta Bydgoszczy, Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz.
TUTAJ znajdziecie regulamin konkursu. TUTAJ dostępny jest wniosek. TUTAJ możecie zapoznać się z kryteriami ocen stosowanymi w ramach konkursu.

Konkurs wniosków promocyjnychJeśli masz ciekawy pomysł na promowanie Bydgoszczy, chcesz zrealizować projekt, który wzmocni wizerunek miasta - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wniosków promocyjnych. W tym roku do podziału jest 650 tys. zł.

 

W konkursie wybierane są najciekawsze i najbardziej korzystne z punktu widzenia marketingu projekty promocyjne.  O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje non-profit,  pozarządowe, pożytku publicznego, a także placówki naukowo – oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje państwowe, osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty zewnętrzne.

Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę będą m. in. zasięg oddziaływania promocyjnego w obszarze regionu i całego kraju, oryginalność i wyjątkowość koncepcji, a także przewidywane korzyści wizerunkowe.

W zeszłym roku dzięki środkom z konkursu wniosków promocyjnych zrealizowano ponad 20 przedsięwzięć, w tym m.in. Półmaraton Rock’n’Run, m. in. Stunt Grand Prix, Mistrzostwa w Przechodzeniu przez Rzekę, II Półmaraton Rock’N’Run, Bydgoską Aferę Kryminalną, Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy, POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2016, Bydgoskie Dywany Kwiatowe czy jedyny w Polsce koncert Al Di Meola.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy - po zapoznaniu się z regulaminem - wypełnić wniosek. Wnioski można składać do 24 stycznia 2017 r. osobiście w Biurze Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą (ul. Jezuicka 1 pokój 106a), pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres wnioski.promocyjne@um.bydgoszcz.pl.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ. Kryteria oceny projektów TUTAJ. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

 

Nowy miejski konkurs "Bydgoszcz kręci"Ogłaszamy konkurs „Bydgoszcz kręci” na najciekawszy obraz filmowy z miastem w roli głównej. Najlepsze projekty otrzymają pieniądze na realizacje.

 

Nowy miejski konkurs adresowany jest do twórców z branży, którzy chcieliby wyprodukować obraz filmowy poruszający tematykę związaną z Bydgoszczą i jednocześnie kreujący pozytywny wizerunek miasta.

Formy sztuki filmowej są dowolne – czekamy na pomysły przygotowania filmu fabularnego, serialu telewizyjnego, dokumentu, ale też filmu animowanego, reklamowego czy teledysku. Także tematyka zależy od pomysłowości autora scenariusza – zaprezentowanie atutów miasta może dotyczyć walorów historycznych, krajoznawczych, ale też gospodarczych, kulturalnych i wszystkich tych, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój miasta.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 31 stycznia 2017 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.02.2017 r. Ostateczne zakończenie produkcji i przekazanie miastu gotowego filmu powinno nastąpić do 30.11.2017 r.

Dofinansowanie jednego projektu nie może przekroczyć 100 tys. zł., a kwota dofinansowania nie może przekroczyć połowy całego budżetu produkcji.

TUTAJ znajdziecie regulamin konkursu. TUTAJ dostępne są kryteria oceny. TUTAJ czeka na Was formularz zgłoszeniowy.