PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-11, ostatnia aktualizacja: 2013-10-11 12:10:14

Bydgoszcz za pół ceny!


Miasto Bydgoszcz i Radio PLUS Bydgoszcz serdecznie zapraszają wszystkie firmy, działające na terenie Bydgoszczy, do przyłączenia się do akcji „Bydgoszcz za pół ceny”, która odbędzie się w weekend 25-27 października br.


Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Bydgoszczy, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie firm z Bydgoszczy, wśród mieszkańców miasta, mieszkańców ościennych miast i województw oraz potencjalnych turystów.

Warunkiem udziału w akcji jest obniżenie przez firmę wybranej oferty o 50 proc. podczas weekendu, w którym odbywa się akcja.

Szczegóły akcji TUTAJ
Posłuchaj nagrania


Bydgoszcz za pół ceny!

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
„Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie” – te słowa Ferdynanda Focha powinny nam przyświecać w najbliższych dniach szczególnie mocno.
   
W świąteczny weekend (okres Wszystkich Świętych), od 31 października do 3 listopada, komunikacja miejska w Bydgoszczy będzie funkcjonowała według zmienionych rozkładów. Obsługa komunikacji miejskiej zostanie znacznie wzmocniona z uwagi na zwiększony ruch pasażerski w rejonie bydgoskich cmentarzy.
   
Od środy, 30 października, do niedzieli, 3 listopada, w rejonach bydgoskich cmentarzy będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych.
   
W czwartek, 24 października, rozpoczyna się kwesta na rzecz najstarszego bydgoskiego cmentarza, Starofarnego. Uczniowie, dziennikarza, członkowie TMMB, przedstawiciele samorządu zbierać będą datki aż do 2 listopada. Kwestować będzie również prezydent Bydgoszczy.
   
Podczas środowej (30.10) sesji Rady Miasta przyjęte zostały propozycje prezydenta Rafała Bruskiego dotyczące zniżek dla bydgoskich rodzin. Na zniżki liczyć mogą rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do publicznych żłobków i przedszkoli.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise