logo miasta - trzy kolorowe spichrze

SENIOR NA DRODZE! JESTEM ŚWIADOMY – BĘDĘ BEZPIECZNY!Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają do udziału w akcji SENIOR NA DRODZE! JESTEM ŚWIADOMY – BĘDĘ BEZPIECZNY! Zapraszamy w środę, 1 sierpnia 2018 roku, o godz. 9:30 na podwórko oraz do Salonu Hoffman KPCK przy placu Kościeleckich 6 w Bydgoszczy.

 

godz. 9:30 – warsztat rowerowy na podwórku.

godz. 10:00 – zajęcia z ekspertami w Salonie Hoffman.

Cel akcji, to kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań w ruchu drogowym wśród Seniorów. Działania takie wynikają z troski o ich bezpieczeństwo. Zajęcia z ekspertami ruchu drogowego potrwają ok. 3 godzin. Zarówno przed nimi, jak i po, zapraszamy do korzystania z bufetu kawowego. Podczas kuluarowych rozmów, na pytania seniorów odpowiedzą zaproszeni goście – policjanci, ratownicy medyczni i dietetycy. Seniorzy rowerzyści będą mogli bezpłatnie dokonać przeglądu swoich rowerów oraz doposażyć je w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.

Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji, a każdy uczestnik otrzyma po zajęciach miły upominek.

źródło: www.kpck.pl