logo miasta - trzy kolorowe spichrze
 1. Materiały Głównego Lekarza Weterynarii dotyczące ASF w Polsce.

 2. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 3. W związku z przekazaną przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego informacją, że w wyniku kontroli budowy realizowanej przez inwestora zewnętrznego stwierdzono przemieszczanie się mas gruntu, do czasu pełnego wyjaśnienia sytuacji przez Nadzór Budowlany, wstrzymany zostaje ruch tramwajów wzdłuż ul. Toruńskiej oraz ul. Bernardyńskiej od r. Jagiellonów do r. Toruńskiego. Pomiędzy r. Jagiellonów a r. Toruńskim kursuje autobusowa komunikacja zastępcza - linia "ZaT2". Tramwaje linii nr 2 i 6 kursować będą ul. Jagiellońską w obu kierunkach.

 4. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Jacoba Nelsona KUNNATHU lat 28, który wyszedł z domu przy ul. Św. Floriana w Bydgoszczy nie informując nikogo o miejscu swego pobytu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Poszukiwany posiada przy sobie paszport i wizę. Rysopis: wzrost 170 cm, waga 90 kg, włosy czarne krótkie, w górnej części dłuższe postawione do góry. W chwili zaginięcia ubrany był w granatowy polar z napisem KRISMAR na plecach, logo na lewej piersi KRISMAR – mniejszy napis. ZDJĘCIE.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 52-588-11-60 lub 997/ 112.

 5. Decyzja Głównego Inspektora Farmaceutycznego o całkowitym wycofaniu z obrotu produktu leczniczego o nazwie ZINBRYTA (Daclizumabum), roztwór do wstrzykiwań 150 mg, wszystkie serie.

 6. Komunikat PAA w sprawie tabletek z jodem wydawanych mieszkańcom Belgii.

 7. Na podstawie komunikatu Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o zamknięciu przejścia dla pieszych (kładka) przy ulicy Grunwaldzkiej / Czarna Droga. Powodem utrudnień jest uszkodzona balustrada, która stwarza zagrożenie dla pieszych i pojazdów.

 8. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 9. Aktualny wykaz robót drogowych prowadzonych na terenie Miasta Bydgoszczy.

 10. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.
 11. Planowane wyłączenia prądu.
 12. Awarie energetyczne.