logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Kalendarium imprez

Bydgoskie Klasyki Nocą

2018-07-13 19:00
2018-07-13 22:00
Hala Artego Arena
Pozostałe
Hala Artego Arena

13.07.2018 o godzinie 19: 00 zostanie zorganizowana kolejna impreza z cyklu spotkań z serii Bydgoskie Klasyki Nocą. Impreza tak jak w ubiegłym roku odbywa się na parkingu przy Artego Arenie w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej.
Impreza przeznaczona jest przede wszystkim dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy chętny może zaprezentować swój pojazd o ile jego produkcja została rozpoczęta przed 1987 rokiem. Młodsze pojazdy mogą wjechać na teren spotkania wyłącznie za zgoda organizatora.
Podczas tego spotkania, około 20:30 odbędzie się start wyprawy Na UAZach w Świat. W tym roku retropodrużnicy ruszą UAZami w podróż Jedwabnym Szlakiem. Do pokonania mają 15 000 km ponad 30 letnimi samochodami. Szczegóły wyprawy na stronie www.nauazach.pl i profilu facebook.pl/nauazach
Spodziewamy się około 100 pojazdów z różnych stron świata, od Ameryki Północnej przez Europę aż po kresy Azji. Pojawią się na pewno Mustangi, Lincolny oraz dobrze znane maluchy i duże fiaty.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć największe cykliczne spotkanie klasycznych pojazdów w regionie.
Podczas imprezy będzie można zjeść burgery przygotowane przez Burger Park.

 

____________________    
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl     
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl