logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Kalendarium imprez

Jedziemy do Chin - warsztaty podróżnicze dla dzieci

2018-07-14 12:00
2018-07-14 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

W te wakacje obieramy kierunek na wschód i wędrujemy aż do Chin! Podróżnicze warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz 14 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa azjatyckiego, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!
Dzieci, które spędzają lato w mieście, mogą liczyć na wiele atrakcji i wypełnić wolny czas różnorodnymi aktywnościami, a nawet przenieść się na kilka godzin do… Chin! Już 14 lipca mali goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz wezmą udział w warsztatach podróżniczych, które połączą ich ulubione rozrywki i zapoznają z kulturą i ciekawostkami odległego kraju.
W trakcie warsztatów podróżniczych dzieci nauczą się wybranych chińskich słów, poznają chińskie zwyczaje i symbole, a prowadzący będą tłumaczyć, jak bardzo kultura państwa Dalekiego Wschodu różni się od tej europejskiej. Na zajęciach manualnych maluchy udekorują chińskimi symbolami „porcelanę” oraz stworzą kolorowe smoki, które są jednym z najbardziej znanych symboli Chin. Uczestnicy spotkania będą mieć okazję przymierzyć oryginalne azjatyckie kimono oraz stożkowy kapelusz zwany nón lá.
Wakacyjne warsztaty podróżnicze dla dzieci odbędą się 14 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

______________________
Kalendarz wydarzeń
     odbywających się w      Bydgoszczy      miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres      wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl