logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Wszystko o rynku nieruchomości – 20 Targi Mieszkaniowe już w ten weekend!
13 i 14 października w Artego Arenie odbędą się 20. Targi Mieszkaniowe. A na nich aktualne oferty, nowości i premiery na rynku mieszkaniowym. To także okazja do skorzystania z bezpłatnych porad prawników, rzeczoznawców i architektów.


Oferta targów skierowana jest głównie do osób poszukujących mieszkań i domów, lub planujących ich kupno w bliskiej perspektywie. Propozycja targów może być doskonałą okazją również dla właścicieli nieruchomości mieszkaniowych, a szczególnie w zakresie oferty poradnictwa prawnego i majątkowego oraz tematyki oferowanych seminariów. Jednak wszystkim, którzy poszukują mieszkania, a zastanawiają się jeszcze, czy warto tutaj przyjść, podpowiadamy, że takich targów nie można przeoczyć co najmniej z trzech powodów: - w jednym miejscu i w jednym czasie jest okazja przeglądu największej oferty bydgoskiego rynku mieszkaniowego, - tutaj możemy trafić na atrakcyjne warunki kupna mieszkania lub domu i szczegółowo zapoznać się ofertami kredytowania zakupu domu lub mieszkania, - tutaj w ramach oferowanych bezpłatnie porad, możemy skonsultować nurtujące nas problemy z radcą prawnym, czy rzeczoznawcą majątkowych i skorzystać z porad architekta

Do dyspozycji gości odwiedzających targi będą deweloperzy realizujący inwestycje w Bydgoszczy i w okolicach miasta, występujący z ofertą nowych mieszkań i domów, z ofertą inwestycji planowanych i premierowo prezentowanych na targach, a także z inwestycjami w trakcie realizacji lub już wybudowanymi i dostępnymi w sprzedaży. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany propozycjami wtórnego rynku nieruchomości, to również znajdzie na targach ofertę mieszkań używanych, które obok nowych będą także posiadały biura nieruchomości.

Tematyka targów obejmuje również oferty urządzeń i wyposażenia mieszkań i domów i w tym obszarze spotkamy m.in. propozycje zabudowy kuchennej, oferty drzwi i podłóg, akcesoriów i płyt meblowych, płytek ceramicznych oraz inteligentnych systemów zarządzania domem i nowoczesnego pozyskiwania energii, a także zdobienia elementów wnętrz w innowacyjnej technologii żywicznej.   

Kolejną propozycją targów jest ich oferta poradnictwa prawnego i poradnictwa rzeczoznawców majątkowych w zakresie spraw mieszkaniowych oraz poradnictwo w zakresie architektury, a także organizowane seminaria i wykłady, których tematyka będzie swoistym źródłem praktycznej i poradnikowej wiedzy w sprawach związanych z nieruchomościami, a dotyczącymi m.in.: problematyki bezpieczeństwa prawnego nabywców przy zawieraniu umów kupna mieszkania, wiedzy w zakresie powszechnych czynności prawnych wiążących się z najmem mieszkania, zleceniem usługi zarządzania najmem właściwemu podmiotowi. Będą również prelekcje poświęcone tematom finansowym, związanym z prawidłowym trybem postępowania przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

20. Targi Mieszkaniowe: 13-14 października, w godzinach 10 - 17 (sobota) oraz 10 – 16 (niedziela) ARTEGO ARENA - wstęp wolny!

PROGRAM

Sobota – 13 października 2018

godz. 10:00 – 17:00

Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

SEMINARIA:

godz. 11:00

Kredyt hipoteczny krok po kroku
- wykład prowadzi: Łukasz Zalewski, Murator FINANSE, Warszawa

 godz. 12:00

Bezpieczny zakup mieszkania, domu, działki. Co wybrać i w co korzystnie zainwestować?

godz. 13:00

Jak przygotować się do sprzedaży swojej nieruchomości

godz. 14:00

Zmiany na rynku obrotu nieruchomościami w 2019 roku

-  wykłady prowadzi: Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości

Dyżury ekspertów stoisko nr 30

godz. 11.00 - 14.00 :  Radca prawny - Joanna Siluk 

godz. 11.00 - 14.00 :   Rzeczoznawcy majątkowi - Bydgoski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

 

Niedziela – 14 października 2018

godz. 10:00 – 16:00

Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program seminariów – stoisko nr 24

godz. 11.00

Najczęściej popełniane błędy przy staraniu się o kredyt hipoteczny

- wykład prowadzi: Łukasz Zalewski, Murator FINANSE, Warszawa.

 godz. 12.00

Bezpieczny wynajem nieruchomości. Spotkanie dla właścicieli, którzy chcą zarabiać na swoich nieruchomościach

godz. 13.00

Najem mieszkania lub domu - jak się do niego przygotować i na co zwrócić uwagę

godz. 14.00

Zarządzanie najmem jako usługa, która oszczędza czas Właściciela nieruchomości

-  wykłady prowadzi: Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

Dyżury ekspertów - stoisko nr 30

11.00 - 14.00 :  Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski