logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Trwają II Bydgoskie Targi Wolontariatu
Organizacje pozarządowe prezentują się na II Bydgoskich Targach Wolontariatu. Podczas wydarzenia zaplanowano spotkania i panele dyskusyjne, a na uroczystej Gali rozstrzygnięty zostanie konkurs na Bydgoskiego Wolontariusza Roku 2019.


Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który obchodzony jest na świecie 5 grudnia, zapraszamy do udziału w II Bydgoskich Targach Wolontariatu połączonych z uroczystą Galą Bydgoskiego Wolontariusza Roku. 

Targi to dobra okazja do spotkania przedstawicieli bydgoskich instytucji i organizacji pozarządowych, które angażują wolontariuszy w swoje działania. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych organizacji, zapisać się na wolontariat, a także spotkać ludzi, którzy mają w sobie zapał do bezinteresownego pomagania innym. W trakcie targów odbędą się prelekcje oraz panele dyskusyjne poruszające tematy związane z wolontariatem, w tym także aspekty prawne działalności w organizacjach pozarządowych. 

Po zakończonych targach odbędzie się uroczysta Gala, podczas której zostanie rozstrzygnięty konkurs Bydgoski Wolontariusz Roku 2019, który od lat promuje osoby, które bezinteresownie i z poświęceniem działają na rzecz innych.  

II Bydgoskie Targi Wolontariatu i Gala Bydgoskiego Wolontariusza Roku, 5 grudnia, godz. 13.-18, BCOPiW, ul. Gdańska 5