logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Specjaliści od logistyki w BPPT
W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologiczneym zacznie funkcjonować firma Trans-Expert. Inwestor nabył już hektarową działkę przy skrzyżowaniu ulic Bydgoskich Przemysłowców oraz E. Petersona. O realizacji przedsięwzięcia zadecydował dynamiczny rozwój branży logistycznej na terenie Parku oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie.


Na działce o powierzchni 10 000 m2 powstaną budynki usługowo-magazynowe o powierzchni co najmniej 1200 m2 oraz plac składowo-manewrowy o powierzchni 3000 m2. Na terenie firmy będzie pracowało około 30 specjalistów. Dzięki realizacji nowego projektu inwestor trzykrotnie zwiększy możliwości obsługi firm logistycznych. Wiele podmiotów z tej branży z terenu Parku od dawna oczekiwało ulokowania się tego typu firmy, co pozwoli wzmocnić łańcuch logistyczny oraz znacznie ułatwi współpracę.

Firma Trans-Expert  kompleksowo wspomaga działalność dużych firm przewozowych. Przygotowuje też  m.in. niezbędną dokumentację do Inspekcji Pracy i Inspekcji Transportu Drogowego. Zapewnia 24- godzinną pomoc kierowcom, już podczas samej kontroli na drodze.