logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Rozwijaj swoje kompetencje – rusza Międzynarodowy Tydzień Coachingu
Już w najbliższy poniedziałek, 20 maja rozpoczyna się w Bydgoszczy Międzynarodowy Tydzień Coachingu. Zapraszamy do Biurowca IDEA Ptrzestrzeń do Biznesu na inspirujące spotkania z coachami, którzy opowiedzą m.in. o roli menedżera oraz wyzwaniach w biznesie. Jeśli dbasz o swój rozwój osobisty, nie może Cię tam zabraknąć.


20 maja (poniedziałek) Beata Hanuszek (ACC i ICF) i Magdalena Gajkowska (ACC i ICF) podejmą niezwykle aktualny temat o byciu coachem w roli menedżera. 21 maja (wtorek) Anita Orzechowska (ACC ICF) i Joanna Fabisiak (ACC ICF) opowiedzą o wyzwaniach w biznesie oraz o tym, w jaki sposób narzędzia coachingowe wspierają odporność psychiczną.

Warsztaty coachingowe odbędą się także w Wyższej Szkole Bankowej. Joanna Pulkowska opowie o tym jak programujemy nasz umysł, a Dorota Skubicka-Michalska zaprezentuje coaching stresu. Osoby pracujące w biznesie dobrze wiedzą, jak emocje wpływają na podejmowane działania. Joanna Rajang wskaże jak utrzymywać władzę nad własnymi emocjami”. Te niezwykle inspirujące spotkania już 20 - 22  maja Bydgoskim Parku Przemysłowym  i Wyższej Szkole Bankowej.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali nowoczesny format szkoleniowy (rodzaj e-learningu) wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki webinarom prowadzący mogą połączyć się ze swoimi słuchaczami, którzy znajdują się w różnych lokalizacjach, a uczestnik otrzymuje szkolenie na żywo. 24 maja, w godzinach popołudniowych odbędzie się pięć webinarów, które będą dotyczyć pracy coacha.

Bilety na spotkania znajdują się TUTAJ.

Koszt pojedynczego szkolenia to 19 zł. Istnieje możliwość zakupu karnetu na całe wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona.
Tydzień Coachingu odbywa się w dniach 20-24 maja br.