logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Quebonafide z koncertem na Wyspie Młyńskiej
Quebonafide jest gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Music Presents, która wystartowała z początkiem czerwca. Muzyczny autobus z raperem na pokładzie 18 czerwca (poniedziałek) odwiedzi nasze miasto i zagra koncert, na który wstęp będzie bezpłatny.


O tym, gdzie zatrzyma się muzyczny autobus Red Bulla z Quebonafide na pokładzie zadecydowali fani rapera podczas głosowania odbywającego się na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide. Zaangażowanie głosujących było ogromne, łącznie oddano ponad 230 tysięcy głosów.

Gwiazdą tegorocznej odsłony trasy jest Quebonafide. Raper młodego pokolenia. Jego „Egzotyka” była najlepiej sprzedającym się polskim albumem 2017 roku. Płyta powstawała podczas podróży Quebonafide po świecie, a każdy z utworów opowiada historię związaną z jednym z odwiedzonych przez rapera krajów. To właśnie utwory z tego krążka raper zaprezentuje podczas czerwcowej trasy, której motywem przewodnim są właśnie egzotyczne podróże rapera.

Koncert Quebonafide odbędzie się 18 czerwca o godzinie 19:00 (poniedziałek) na Wyspie Młyńskiej. Wstęp będzie bezpłatny.

Koncerty w ramach Red Bull Music Presents są wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypową scenę, którą jest dach autobusu, ale dzięki plenerowemu i darmowemu charakterowi wydarzenia. Co roku trasa posiada również swój motyw przewodni. Tym razem będą to podróże rapera, o których opowiada jego album „Egzotyka”. Artysta będzie wykonywać utwory właśnie z tego krążka, a historie stojące za ich powstaniem, przeniesione na mobilną scenę, zabiorą publiczność Red Bull Music Presents w pełną niespodzianek muzyczną wędrówkę.

Muzyczny autobus gościł już w naszym mieście. W poprzedniej edycji Red Bull Music Presents odwiedziła nas artystka popowa Natalia Nykiel, a dwa lata temu Dawid Podsiadło. Wszystko dzięki głosom internautów.

Więcej informacji na: www.redbullmusic.pl/quebonafide