logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego przy Potopie
W sobotę, 17 sierpnia br. odbędzie się drugi z cyklu koncertów w ramach Festiwalu Fontanna Muzyki 2019. Przy Fontannie Potop zabrzmią tym razem największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego. Początek o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.


Jak co roku, w każdą sobotę sierpnia, będzie okazja bawić się na koncertach w parku Kazimiera Wielkiego w Bydgoszczy. Połączenie muzyki, śpiewu i tańca czyni z koncertów przy „Potopie” niepowtarzalne spektakle. Posłuchamy najsłynniejszych arii operowych w wykonaniu doskonałych śpiewaków, a także muzyki rozrywkowej.

Podczas sobotniego koncertu „Lubię wracać…” usłyszymy największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego: „ Lubię wracać tam, gdzie byłem już”,  „Nauczmy się żyć obok siebie”,  „Zabiorę cię dziś na bal”, „Z Tobą chcę oglądać świat”,  „Nad wszystko uśmiech Twój”,  „Izolda” czy  „Zacznij od Bacha”.

Utwory legendy polskiej sceny muzycznej  wykonają Małgorzata Chruściel i Tadeusz Seibert, absolwenci wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej bydgoskiej Akademii Muzycznej, wokaliści i aktorzy musicalowi, występujący na estradach całej Polski. Autorem aranżacji i kierownikiem muzycznym koncertu jest Piotr Dąbrowski.