logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Lista wydarzeń na kolejny tydzień




Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń zebraną przez Bydgoskie Centrum Informacji.


Piątek, 10 listopada

08:00  XXXVI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej - Różne lokalizacje
11:00  Stary Rynek Gości Antyki i Osobliwości - Stary Rynek
16:00  49 zlot Przyjaciół Brydża Sportowego IIX POLOPEN - Hotel Brda  ::  Sport
17:00  Wigilia Niepodległości: Piłsudski, Paderewski, Haller - trzy drogi do wolności - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Wykład
18:00  Gawęda o Niepodległej - Światłownia  
19:00  Krzysztof Daukszewicz w programie satyrycznym: Nareszcie w Dudapeszcie - Kinoteatr Adria
19:00  Święto Niepodległości - Polska Muzyka Filmowa - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  FISZ EMADE Tworzywo - Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert

Sobota, 11 listopada     

09:30  IX Szachowo-Warcabowy Turniej Integracyjny o Puchar Niepodległości Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka Bydgoszcz - Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN Łuczniczka  ::  Sport
09:45  Rajd Niepodległości - start: Dworzec PKS Bydgoszcz  ::  Turystyka
10:00  49 zlot Przyjaciół Brydża Sportowego IIX POLOPEN - Hotel Brda  ::  Sport
11:00  Obywatelskie Obchody Święta Niepodległości - Różne lokalizacje
11:00  Wojewódzkie Obchody Narodowego Święta Niepodległości - Różne lokalizacje  
11:00  XXXVI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej - Różne lokalizacje  
14:00  Piłka nożna: Chemik Bydgoszcz - Legia Chełmża - Stadion Chemik  ::  Sport
15:00  Bydgoski Bieg Niepodległości - Plac Wolności  ::  Sport
16:00  Koncert Patriotyczny - Hala Artego Arena  ::  Koncert
16:00  Radosne Rodzinne Obchody Święta Niepodległości - Kamienica 12
16:00  Święto Niepodległości - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  
17:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
17:30  Listopadowa Lekcja Muzyki - Miejskie Centrum Kultury  
18:00  Bal międzypokoleniowy: Dobre bo polskie - Zatoka  
18:00  Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka u Źródeł - Hala Pomp- Muzeum Wodociągów  ::  Koncert
18:00  Musical - Skrzypek na dachu - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Koncert, Spektakl
19:00  NOWA SCENA w Bydgoszczy: Co nam zostało z tych lat -  Kinoteatr Adria  ::  Koncert
19:00  Piłka ręczna: KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew - Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu  ::  Sport
20:00  WBW 2017 - Finał Północ - Freestyle Battle - Estrada Stage Bar  ::  Koncert
21:00  Dr. Misio na wyciągnięcie ręki - Eljazz  ::  Koncert
21:00  Marek Pospieszalski Quartet - Mózg Festival - Mózg  ::  Koncert

Niedziela, 12 listopada

09:00  49 zlot Przyjaciół Brydża Sportowego IIX POLOPEN - Hotel Brda  ::  Sport
09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
09:30  IX Szachowo-Warcabowy Turniej Integracyjny o Puchar Niepodległości Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka Bydgoszcz - Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN Łuczniczka  ::  Sport
10:00  CXCIII Poranek Muzyczny dla dzieci z rodzicami - Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego  ::  Dla dzieci
10:00  FryMARK bydgoski - Kamienica 12
11:00  Stary Rynek Gości Antyki i Osobliwości - Stary Rynek
11:30  XXXVI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej - Różne lokalizacje
12:00  Koncert dla dzieci: Gra na pięciolinie - Park Hotel  ::  Dla dzieci
12:00  Spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką - Focus Mall Bydgoszcz
13:00  Bulle - Zaczarowany Spektakl Familijny Gwiazdy Mam Talent - Kinoteatr Adria  ::  Spektakl
14:45  Siatkówka: Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport
16:00  Harmonium Duo - duet akordeonowy Hubert Giziewski i Iwo Jedynecki - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
16:00  Koncert w Wiatraku - Dom Jubileuszowy Wiatrak  ::  Koncert
17:00  Koszykówka: Enea Astoria - Biofarm Basket Poznań - Hala Artego Arena  ::  Sport
17:00  Muzyka w Kościele Zbawiciela - Kościół Zbawiciela  ::  Koncert
18:00  Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka u Źródeł - Hala Pomp- Muzeum Wodociągów  ::  Koncert
19:00  SMOLIK / KEV FOX - Kuźnia  ::  Koncert
20:00  Dean Brown Group feat. Marviv Smitty Smith - Eljazz  ::  Koncert

Poniedziałek, 13 listopada   

09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
18:00  Wystawa Mistrzów Fotografii na Camerimage - Galeria Miejska bwa  ::  Wystawy
18:00  XXXVI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej - Kościół pw. Świętych Polskich Braci Męczenników  ::  Koncert
18:00  Zbigniew Masternak - spotkanie autorskie - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  
18:30  Mały Książę - Filharmonia Pomorska  ::  Dla dzieci, Spektakl

Wtorek, 14 listopada     

09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
10:00  Plastusiowy pamiętnik - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
10:30  II Bydgoskie Forum Seniora - Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego  
16:00  START-UP - co w tym trudnego - Restauracja Sowa  ::  Konferencja
17:00  Poetycki wieczór wspomnień: Poetki spraw ostatecznych - Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury  
18:00  Wernisaż wystawy: Beksiński. Leszczyński. Fantasmagorie - Bydgoskie Centrum Sztuki  ::  Wystawy
19:00  Coolturalna Filharmonia - Inauguracja nowego cyklu - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert

Środa, 15 listopada     

09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
10:00  Plastusiowy pamiętnik - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
18:00  Medyczna Środa - Collegium Medicum  ::  Wykład
18:00  Wystawa fotografii: Pod skórą - Maciej Pisuk - Muzeum Fotografii  ::  Wystawy
20:00  Stand-up Polska prezentuje: Dariusz Gadowski i Sebastian Rejent - Estrada Stage Bar

Czwartek, 16 listopada

Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Człowiek panem życia i śmierci w czasach konfliktów i wyzwań cywilizacyjnych - Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego  ::  Konferencja
09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
11:00  Targi Pracy Offerty - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Targi
15:30  Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć własną firmę - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  
19:00  CXXVII Koncert Organowy - Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego  ::  Koncert

Piątek, 17 listopada

09:00  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage - Opera Nova  ::  Film
09:30  Konferencja Kobiety w IT - City Hotel  ::  Konferencja
10:00  Biznes Trendy 2017 - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze  ::  Konferencja
16:00  Od szkolenia do zatrudnienia - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, ul. Glinki 140  
16:00  W starym kinie - Kino Pomorzanin
18:00  Kino Hoffman: Sportowiec mimo woli - Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury  ::  Film
19:00  Ewelina płacze - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Koncert Symfoniczny - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert

Warto wiedzieć:
Więcej wydarzeń w aplikacji mobilnej www.visitbydgoszcz.pl/index.php/pl/poznaj/23-do-pobrania/1250-app i na  stronie internetowej www.visitbydgoszcz.pl.