logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

wymyWammy: próba impro online
Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na próbę Teatru Impro wymyWammy. Kulisy przygotowań do spektaklu będzie można bezpłatnie obejrzeć online 23 listopada o godz. 19:00.


Kto kocha teatr, szczególnie teatr improwizowany, ten widział już niejeden spektakl bydgoskiej formacji wymyWammy. Ale nie było jeszcze okazji, żeby zobaczyć w całości próbę do takiego spektaklu. Cztery artystki zapraszają za kulisy – na żywo online odbędzie się próba impro, w której - jak zawsze - widzowie będą brać czynny udział.
 
Improwizatorki  z Teatru Impro wymyWammy pokażą podczas transmisji na żywo, co właściwie dzieje się w sali prób. Jak ćwiczą aktorki przed wyjściem na scenę? Jak wygląda praca nad tekstem? I jak właściwie przygotować się do tego, co jest esencją teatru impro, czyli … do bycia nieprzygotowanym?
 
Aktorki zagrają także sceny, które zasugerują im sami widzowie. Podczas tej interaktywnej próby, będzie można także zadawać aktorkom pytania. Próba rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek (23 listopada) o godz. 19:00 na kanale YouTube wymyWammy, link TUTAJ.