logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

STAN UŻYTKU – FINAŁ
STAN UŻYTKU, miejsce edukacji i działań miejskich zaprasza na wystawę podsumowującą 3 lata działalności galerii. Finał odbędzie się w poniedziałek, 25 listopada między 11 a 19. Wstęp jest wolny.


Organizatorzy zapraszają na wystawę podsumowująca działalność Galerii STAN UŻYTKU zlokalizowanej na ul. Śniadeckich 4 w Bydgoszczy od 2017 roku.
Działalność galerii w tym miejscu ożywiła pustą przestrzeń w mieście, tchnęła w nią życie budując jej historię i wypracowując własny model kulturotwórczy.
W ciągu 3 lat działalności galerii odbyły się dziesiątki wydarzeń – wystaw, pokazów multimedialnych, warsztatów, spacerów i spotkań. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania STANU UŻYTKU dostępne są na profilu galerii: https://www.facebook.com/stanuzytku

W programie finału:
11.00 - Podsumowanie warsztatów animacji poklatkowej oraz pokaz zwiastunu filmowego "Miasto! Stop klatka" - spotkanie z twórcą animacji poklatkowej Marcinem Rozczyniałą oraz Klaudyną Sadolewską - Moskal.
13.30 - MIEJSCA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ - pokaz i prezentacja "Dobre Praktyki" - TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE z Warszawy
16.00 - Wernisaż "FINAŁ SU"/ koncert DJ

Organizatorem jest Fundacja Kulturotwórcza Grupa W działaniu. Projekt STAN UŻYTKU współfinansowany jest przez Miasto Bydgoszcz.
GALERIA STAN UŻYTKU, ul. J.J. Śniadeckich 4
WSTĘP WOLNY