logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Mydlmy się! Muzuem Mydła zaprasza na wizytę online!
Wizyta online to alternatywa zwiedzania najpopularniejszego muzeum w Bydgoszczy.Wybierz się na wirtualną, interaktywną wycieczkę po Muzeum Mydła. Głównym tematem show będzie Historia Najważniejszej Kostki Świata, czyli mydła! Zwiedzaj wirtualnie już we wtorek, 24 marca o 18:00.


Mydlmy się! Historia najważniejszej kostki Świata  - to pomysł, na jaki wpadła Daria Kieraszewicz, współwłaścicielka Muzum Mydła i Historii Brudu. Wszystko po to, by umożliwić wizytę w Muzeum w okresie kwarantanny. Oczywiście będzie to wizyta online, transmisja na żywo z muzeum trafi wprost do naszych domów. - Bądźcie z nami w ten trudny dla nas czas i wesprzyjcie nas kupując bilet na nasz pokaz - apelują organizatorzy.

Podczas godzinnego wydarzenia widzowie będą mogli zrobić doświadczenia chemiczne (na żywo). Na koniec zaplanowano sesję pytań od widzów. Wydarzenie będzie miało miejsce już we wtorek 24 marca o godzinie 18.00!\

Wszyscy przewodnicy Muzeum zaangażowali się w tworzenie barwnych inscenizacji i ciekawych narracji do tego projektu.

 - To nie koniec atrakcji. W kolejnych dniach w tej samej grupie udostępnimy lekcje chemii i historii zgodne z podstawą programową szkoły podstawowej i średniej, które będą mogły być rozsyłane do uczniów jako materiał edukacyjny - mówi Daria Kieraszewicz.

Bilety dostępne są TUTAJ.