logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Terenowa Masakra w Myślęcinku
Wymagające trasy, zaskakujące przeszkody, czołganie w błocie i gigantyczne zjazdy – w dniach 19-20 września w Myślęcinku odbędzie kolejna już odsłona „Terenowej Masakry”.


Ambasador Marki Aktywna Bydgoszcz nadciąga do Myślęcinka. W najbliższą sobotę w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku rozpocznie się jubileuszowa 10. edycja  Terenowej Masakry – zawodnicy pobiegną trasą 10 i 15 - kilometrową. Z najdłuższą 15 – km trasą biegacze zmierzą się po raz pierwszy. Uczestnicy tego dnia będą musieli pokonać kilkadziesiąt przeszkód m. in. gigantyczny zjazd, ściany i opony. Trzeba się także przygotować na czołganie w błocie, podciąganie, przerzucanie i skakanie. Dla większości to biegi będą odkrywaniem granic swoich sportowych możliwości.

W niedzielę, 20 września odbędzie się bieg 5 - kilometrowy, podczas którego biegacze będą musieli pokonać 36 przeszkód, w tym kilka przepraw przez wodę. Start i meta znajdują się na polanie Różopole.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.terenowamasakra.pl

Oprócz samego biegu, organizator zadbał o względy sanitarne. Na terenie miasteczka zostaną rozlokowane płyny do dezynfekcji, start będzie odbywać się w mniejszych grupach, będzie prowadzona regularna dezynfekcja przeszkód oraz zachowany będzie dystans społeczny podczas rozgrzewki, która jest nieobowiązkowa.