logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Sportowa sobota
Przedstawiamy sportowy rozkład jazdy na najbliższy weekend, na miejskich obiektach sportowych. Tym razem sobota stanie pod znakiem zmagań bydgoskich piłkarzy i żużlowców.


Stadion Polonii / sobota / godz. 16.30/ żużel
W czwartej kolejce rywalem Abramczyk Polonii Bydgoszcz będzie zespół Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Osłabiony zespół będzie potrzebował silnego wsparcia z trybun. Mecz rozpocznie się o godz. 16:30. Bilety dostępne w serwisie kupbilet.pl (TUTAJ) oraz w salonach EMPIK.

Stadion Zawiszy / sobota / godz. 19.46 / piłka nożna
W najbliższą sobotę w ramach inauguracyjnej kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz podejmie Chemika Moderatora. Nasze bydgoskie derby o miano najlepszej drużyny w mieście są szczególnie istotne dla wychowanków poszczególnych drużyn. Gwizdek sędziego o 19.46 na stadionie przy ul. Gdańskiej 163. Bilety online TUTAJ.

Sportowa Bydgoszcz
Za wspieranie bydgoskiego sportu odpowiada Bydgoskie Centrum Sportu, które w sposób kompleksowy opiekuje się miejskimi obiektami. Instytucja zajmuje się nie tylko organizacją zawodów sportowych, ale także właściwym utrzymaniem, modernizacją i rozbudową obiektów sportowych. To na obiektach, których BCS jest operatorem, trenują zarówno olimpijczycy, medaliści mistrzostw świata i Europy, bydgoskie kluby sportowe, jak i dzieci i młodzież - przyszłość bydgoskiego sportu.  Poznaj naszze obiekty sportowe – link TUTAJ.