logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Rowerowa Stolica Polski w Myślęcinku
Wybieracie się na rowerową weekendową przejażdżkę po największym bydgoskim parku? Spotkajmy się na rowerowym szlaku, w sobotę 27 marca, w godz. 13-17 przy miasteczku ruchu drogowego.


Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski –  wpadajcie do Myślęcinka! Słyszeliście o treningu przed rywalizacją i chcielibyście się przyłączyć – wpadajcie do Myślęcinka! Czekamy na Was w naszym plenerowym punkcie informacyjnym. Podzielimy się wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz pomożemy pobrać naszą bezpłatną aplikację.

Czekamy na Was w sobotę 27 czerwca, w godzinach 13.00 – 17.00 w LPKiW Myślęcinek przy miasteczku ruchu drogowego.

Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych rowerzystów. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy rowerową grę miejską i upominki w formie gadżetów. Będzie można również dokonać bezpłatnego przeglądu roweru.

Rowerowy konkurs plastyczny
Do czwartku 25 czerwca czekamy także na prace plastyczne najmłodszych rowerzystów. Jeśli nie ukończyliście jeszcze 14 lat i lubicie jeździć na rowerze zapraszamy do zabawy. Narysujcie, namalujcie jak latem spędzacie czas na rowerze. To mogą być relacje z wielkich rowerowych wypraw i krótkich osiedlowych przejażdżek. Im więcej lata i rowerów tym lepiej. Na prace plastyczne czekamy do czwartku, 25 czerwca! Szczegóły TUTAJ.

Druga edycja Rowerowej Stolicy Polski

W tym roku, we wrześniu o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski powalczy ponad 30 miast z całej Polski. W poprzedniej edycji użytkownicy, którzy przyłączyli się do akcji wykręcili ponad milion kilometrów. W tym roku do zabawy dołączyło kilkanaście nowych miast – niedawno dołączyło Skarżysko-Kamienna. Rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta, a rekord wykręconych kilometrów jest niemal pewny!

Aktualnie trwa oficjalny trening miast, który jest znakomitą okazją dla nowych użytkowników, aby poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowej Stolicy Polski. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział  w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, będące wartością dodaną udziału w zabawie, takie jak zniżki u partnerów akcji, specjalne odznaki czy prognoza pogody. Ściągnij aplikację i dołącz do zabawy. Link TUTAJ.