logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Międzynarodowy Dzień Kobiet w ciąży
W poniedziałek, 8 marca zapraszamy przyszłe mamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w ciąży. Tym razem, spotkamy się na Facebooku, gdzie dowiemy się jak przygotować rodzinę do porodu.


Przyszłe mamy oraz tatusiowie będą mogli dowiedzieć się, jak najlepiej przygotować się do powitania swojego dziecka na świecie, w czym może pomóc położna rodzinna i jak wygląda jej praca w związku z obostrzeniami sanitarnymi.  
 
Zaplanowany został także wykład na temat diety przyszłej mamy oraz pierwszej pomocy. Z pewnością w okresie ciąży pojawia się wiele pytań – to właśnie na spotkaniu online znajdziemy na nie odpowiedzi. Po drugiej stronie ekranu czekać będą specjaliści i specjalistki w poszczególnych dziedzinach.
 
Inicjatorkami wydarzenia są położne z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Głównym celem wydarzenia jest uświadomienie mamom i ich rodzinom ich praw i rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z tym najpiękniejszym, a jednocześnie trudnym momentem w życiu – jakim jest powitanie na świecie swojego dziecka.
 
W tym roku wydarzenie odbędzie się online na profilu BCOPW na Facebooku: 8 marca (poniedziałek), godz. 10 – 14.