logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Joga na trawie
Joga to ćwiczenia relaksujące ciało i umysł - dla każdego. Ma wiele korzyści, m.in. redukuje napięcie, obniża ciśnienie czy likwiduje ból. Dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich na cotygodniowe, bezpłatne treningi na świeżym powietrzu.


Nie tylko przyczynia się do lepszej kondycji fizycznej, ale też wpływa na lepszą koncentrację i powoduje wzrost odporności na stres. Dzięki regularnej praktyce dotleniamy ciało i poprawiamy krążenie krwi. Korzyści z uprawiania jogi jest wiele. Warto sprawdzić je na sobie podczas bydgoskich spotkań z jogą na trawie.

Joga na trawie to cykl cotygodniowych, bezpłatnych zajęć, które będą się odbywać w okresie wakacyjnym w Parku im. Jana Kochanowskiego. To doskonała okazja, by poznać jogę i jej różne style. W każdą sobotę zajęcia prowadzić będzie inny doświadczony instruktor. Zapraszamy wszystkich mieszkańców – małych i dużych – do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godz. 10:00 w parku przy Filharmonii Pomorskiej. Poprowadzi je Dorota Priebe-Kubiak, pomysłodawczyni wydarzenia, która swoją przygodę z jogą rozpoczęła już 8 lat temu i – jak mówi – to była miłość od pierwszego świadomego oddechu.

Zabierzcie maty lub nawet zwykłe kocyki, butelkę wody i widzimy się na trawie. Szczegółowe informacje o prowadzących sobotnie spotkania znajdziecie na stronie wydarzenia, link TUTAJ.