logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Jaki ma być Bydgoski Budżet Obywatelski – wypowiedz się!
Zapraszamy do udziału w spotkaniu w ramach konsultacji społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcemy poznać Państwa opinie o minionej edycji programu i oczekiwania związane z funkcjonowaniem budżetu obywatelskiego w kolejnym roku. Spotkanie odbędzie się 22 stycznia (środa) i ma charakter otwarty.


W ramach konsultacji w sprawie rozwoju BBO, zaplanowaliśmy kilka działań, które pozwolą lepiej poznać zdanie bydgoszczan na temat dotychczasowych zasad i wypracować ewentualne rozwiązania w nowej edycji programu. Jeśli chcą mieć Państwo na nie wpływ na, zapraszamy na spotkanie w ramach konsultacji.

Spotkanie z mieszkańcami oraz organizacjami pozarządowymi odbędzie się 22 stycznia (środa) o godzinie 17:00 w Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.  Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w spotkaniu na adres: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod nr: 52 5858 962.


O nowej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego będziemy rozmawiać także z Młodzieżową Radą Miasta Bydgoszczy, Radami Osiedli czy Bydgoską Radą Seniorów.

 

Kiedy odbywają się konsultacje? 10 stycznia – 31 stycznia 2020r.
Kto może brać udział w konsultacjach? Konsultacje mają zasięg ogólnomiejski. Mogą wziąć w nich udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy.
Więcej informacji na stronie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego: www.bdgbo.pl
Wypełnij ankietę elektronicznie: www.bydgoszcz.pl/bbo

Ankieta

W ankiecie mieszkańcy odpowiedzą na kilka pytań dotyczących m.in. ograniczeń wiekowych podczas zgłaszania projektów i głosowania, zadań, które nie powinny być realizowane w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim czy możliwości zmian w realizacji małych projektów społecznych.  

Gdzie można wypełnić ankietę?
Wypełnioną ankietę będzie można wrzucić do urny w Urzędzie Miasta Bydgoszczy (w ratuszu przy ul. Jezuickiej 1 lub na ul. Grudziądzkiej 9-15). Ankiety dostępne będą także w filii Urzędu Miasta Bydgoszczy w centrum handlowym Zielone Arkady.  

Wypełnij ankietę w Internecie

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii za pośrednictwem internetowej ankiety dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:

Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo
Na stronie www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskich Konsultacji znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bydgoskiekonsultacje
Na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl

Do pobrania:
- Dotychczasowe zasady BBO
- Ankieta w formacie WORD
- Plakat
- Zarządzenie dotyczące przeprowadzenia konsultacji