logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Gorące dyskusje o rynku nieruchomości




Przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego uczestniczą w konferencji, która odbywa się właśnie w Warszawie. W dniach 11-12 września trwa w stolicy 9. edycja Property Forum 2019. To jedna z największych konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.


Dwa dni forum wypełniają dyskusje i prezentacje w gronie największych graczy rynku oraz cenionych ekspertów z Polski i zagranicy. W jednej z debat –  „#10yearschallenge. Dekada na rynku nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce. Gdzie będziemy za kolejne 10 lat?” wzięła udział Prezes BARR – Edyta Wiwatowska.

Property Forum co roku gromadzi ponad tysiąc gości i 130 prelegentów – największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców.
Udział w wydarzeniu realizowany jest w ramach projektu „Invest in BiT City II”.

Bydgoszcz znalazła się na liście TOP 5 wśród nominowanych w kategorii „Miasto Przyjazne Inwestorom”. W tej kategorii liczą się działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl oraz organizator konferencji Property Forum 2019.