logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Dziś święto wszystkich dzieci
Z okazji Dnia Dziecka prezydent Rafał Bruski zaprosił do swojego gabinetu dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Były tańce, zabawa i słodkie upominki.


Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej przy ul. Granicznej spędziły ranek w tym szczególnym dniu w apartamencie prezydenta Bydgoszczy. Z okazji Dnia Dziecka mogły także zwiedzić cały ratusz. Podczas spotkania nie zabrakło tańców, zabawy, słodkich niespodzianek.

Drogie Dzieci, z okazji Waszego święta życzę Wam, żeby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy i aby Wasze dzieciństwo było beztroskie i trwało jak najdłużej - mówi prezydent Bruski. - Abyście miały możliwość realizowania swoich pasji i zainteresowań, nie brakowało Wam czasu na zabawę, pielęgnowanie przyjaźni i spełnianie marzeń.  A gdy wkroczycie w dorosłość -  życzę Wam, żeby udało Wam się zachować nieco tej dziecięcej ciekawości świata i radości. I przede wszystkim życzę Wam odwagi do bycia sobą.

 

 Prezydent Rafał Bruski odwiedził także dzieci z placówki BZPOW przy ul. Stolarskiej. Oprócz prezentów z okazji Dnia Dziecka, prezydent przekazał także bilety na mecze UEFA EURO U21.