logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Damięcki, Gąsiorowska poczytają dzieciom online
Kolejne spotkanie z cyklu „Poczytaj mi” przenosi się do Internetu. Teatr Kameralny zaprasza przed ekrany w sobotę, 28 marca o godz. 11 na czytanie książki „Sprzedam mamę” autorstwa Care Santos.


- Wiemy, że czekacie na kolejne spotkanie z cyklu „Poczytaj mi”. A skoro nie możemy teraz spotkać się osobiście, to spotkamy się online podczas transmisji internetowej na żywo! Będzie to też okazja, żeby spędzić ten czas w większym gronie zarówno po jednej jak i po drugiej stronie ekranu – zachęcają organizatorzy

W sobotę, 28 marca o godz. 11.00 usłyszymy treść całej książki „Sprzedam mamę”, którą napisała  Care Santos. Wydarzenie będzie wyjątkowe, a udział w nim wezmą wszyscy aktorzy, którzy byli gośćmi podczas poprzednich trzech spotkań.

Pałeczkę w czytelniczej sztafecie będą sobie przekazywać: Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki, Tomasz Sapryk, Iga Jambor-Skupniewicz, Karolina Kasprzak, Sara Lech, Martyna Matoliniec, Karolina Suchodolska i Łukasz Przykłocki.

Sztafeta online „Poczytaj mi” w sobotę, 28 marca o godz. 11.00, udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Czytanie całej książki w przestrzeni publicznej jest możliwe dzięki wsparciu Wydawnictwa Tatarak.

Transmisja Sztafety online „Poczytaj mi” odbędzie się stronie Teatru na portalu Facebook: www.facebook.com/teatrkameralnybdg