logo miasta - trzy kolorowe spichrze

POLISHOPA – wszystko o innowacyjnych rozwiązaniach
W poniedziałek 4 czerwca w Operze Nova rozpoczęła się doroczna międzynarodowa konferencja POLISHOPA. To największa konferencja na temat design thinking w Polsce organizowana w naszym mieście już po raz piąty.


POLISHOPA gromadzi w Operze Nova ekspertów, praktyków, przedstawicieli środowisk biznesowych, samorządowych i rządowych z całego świata, którzy pracują metodą Design Thinking. Chodzi o metodę tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.

W tym roku, oprócz dwóch części wykładowych Revolution Day oraz Innovation Day odbywających się w Operze Nova, POLISHOPA obejmuje również dwa dni warsztatowe - Challenge Days dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy projektowej z metodyką.

Będzie też konkurs , którego celem jest wyróżnienie na forum międzynarodowym najlepszych inicjatywy powstałych w Polsce w okresie od stycznia 2016 do grudnia 2017. To będzie już III edycja konkursu POLISHOPA HONEYCOMBS AWARD 2018. Uczestnicy mogą zgłaszać projekty związane z Design Thinking w trzech kategoriach: biznes, edukacja , projekt społeczny. Więcej szczegółów w  regulaminie.

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2018 odbywa się w naszym mieście już po raz piąty. W dniach 4-7 czerwca. To cykliczna konferencja o wymiarze międzynarodowym, największa w Polsce.