logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Promuj Bydgoszcz – na oferty czekamy do 15 lutego
Masz pomysł na wydarzenie, które będzie promowało Bydgoszcz? Weź udział w konkursach wniosków promocyjnych. Zapraszamy do składania ofert w 2 kategoriach: „Bydgoszcz Zaprasza” i „Bydgoszcz. Dzieje się”. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 15 lutego.


Jak co roku czekamy na pomysły, które będą promowały miasto i pozytywnie wpływały na jego wizerunek. Zależy nam na propozycjach, które będą atrakcyjne i nietuzinkowe, budujące potencjał promocyjny miasta. "Bydgoszcz Dzieje Się" to konkurs przeznaczony dla projektów osiedlowych, lokalnych. "Bydgoszcz Zaprasza" to konkurs dla projektów o szerszym, ogólnopolskim a nawet europejskim zasięgu.

W tym roku warto pamiętać, by Wasze propozycje były możliwe do zrealizowania zgodnie z obowiązującymi nadal wytycznymi epidemicznymi. W tym roku, ze względu na trwającą pandemię, zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wśród zgłoszonych projektów pierwszeństwo będą miały te, które otrzymały dofinansowanie w 2020 roku, a których nie można było zrealizować ze względu na pandemię COVID-19.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy podpisać, zeskanować i wysłać do nas w formie pliku PDF. UWAGA! Prosimy nie przynosić formularzy osobiście, prosimy nie wysyłać ich też pocztą tradycyjną.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2021 roku. Wnioski złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Wybór projektów zakwalifikowanych do współfinansowania ogłosimy do 15 marca 2021 roku.

Do pobrania

Bydgoszcz Dzieje Się - Kryteria

Bydgoszcz Dzieje Się - Regulamin

Bydgoszcz Dzieje Się - Wniosek

Bydgoszcz Zaprasza - Kryteria

Bydgoszcz Zaprasza - Regulamin

Bydgoszcz Zaprasza - Wniosek