logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Strefa Kibica powstanie na Zawiszy
Zmagania w ramach FIFA World Cup w Rosji będzie można zobaczyć w specjalnie przygotowanej strefie kibica. Obiekt zostanie przygotowany do obsługi dwóch tysięcy osób – ogłoszony został przetarg.


10 maja ogłoszony został przetarg na utworzenie i obsługę strefy kibica, która zlokalizowana będzie na terenie CWZS Zawisza Bydgoszcz. Przedmiot zamówienia obejmuje zapewnienie niezbędnej infrastruktury technicznej, administracyjnej, porządkowej, medycznej, przeciwpożarowej, sanitarnej umożliwiającej organizację Bydgoskiej Strefy Kibica.

Od 14 czerwca do 15 lipca wszystkie oczy skierowane będą na Rosję, w ramach piłkarskich Mistrzostw Świata, dlatego chcemy zaproponować mieszkańcom Bydgoszczy wspólne przeżywanie sportowych emocji.

Bydgoska Strefa Kibica zlokalizowana będzie na terenie CWZS Zawisza Bydgoszcz i przygotowana zostanie do obsługi dwóch tysięcy osób. W specjalnej strefie znajdować się będzie telebim z profesjonalnym nagłośnieniem o powierzchni od 28m2 do 20m2. Zostanie także utworzona strefa gastronomiczna. Wstęp do strefy będzie bezpłatny.

Miasto kontynuuje tradycję organizacji stref kibica przy okazji odbywających się największych sportowych imprez na świecie. Dotychczasowe Fan Zony organizowane przy okazji Euro 2012 czy Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn przyciągały tysiące kibiców pragnących wspólnie przeżywać sportowe emocje.

Gdzie można składać oferty?
Oferty można składać w siedzibie Wydziału Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Bydgoszczy przy ul. Grudziądzkiej 9-15 w budynku B na drugim piętrze (pokój nr 208) do dnia 18.05.2018 do godziny 10:00.

Postępowanie prowadzone jest w  trybie przetargu nieograniczonego.

Więcej informacji o prowadzonym postępowaniu przetargowym TUTAJ.