PL PL   DE DE   EN EN   ES ES   FR FR   RU RU
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:
napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2011-02-08, ostatnia aktualizacja: 2015-03-26 15:51:31

Komunikaty i ostrzeżenia


Komunikaty i ostrzeżenia Bydgoskiego Centrum Bezpieczeństwa o zagrożeniach mogących wystąpić na terenie Miasta i Powiatu Bydgoskiego.


OSTRZEŻENIA: 

 1. Informacja o wprowadzeniu sms-owego systemu ostrzegania mieszkańców.

 2. Ostrzeżenie publiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące ujawnienia metanolu w butelkach alkoholu o nazwie ABSINTH (firmy VEPA DRINK s.r.o.) w Republice Czeskiej.

 3. Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz nieprzeznaczonego do spożycia dla ludzi - plakat.  

KOMUNIKATY: 

 1. Komunikat w sprawie zaginięcia Pani Renaty Witkowskiej
 2. Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie wprowadzenia zmiany w obowiązującej stałej organizacji ruchu na ulicach wokół Starego Rynku od dnia 11-03-2015 r. 

 3. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z realizacją inwestycji centrum handlowego „Zielone Arkady” w Bydgoszczy od dnia 20.02.2015 r. na ulicy Karpackiej (część północna) będą prowadzone prace związane z rozbudową zewnętrznego układu drogowego, co spowoduje m.in. czasowe utrudnienia w funkcjonowaniu ciągu pieszego. Z uwagi na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu oraz pracowników obsługujących budowę, prosimy o bezwzględne stosowanie się do oznakowania na tym terenie.   

 4. Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu na Chemicznej od dnia 02.03.2015 r.

 5. Na podstawie komunikatu Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z realizacją inwestycji centrum handlowego „Zielone Arkady” w Bydgoszczy od dnia 20.02.2015 r. na ulicy Karpackiej (część północna) będą prowadzone prace związane z rozbudową zewnętrznego układu drogowego. Z uwagi na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pracowników obsługujących budowę, prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania na tym terenie.
 6. Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie zmian w stałej organizacji ruchu na ulicach Jana Kazimierza, Pod Blankami oraz Wały Jagiellońskie od dnia 06-02-2015 r.
 7. Informacje dla osób bezdomnych w województwie kujawsko-pomorskim gdzie można uzyskać pomoc w okresie zimowym.
 8. Komunikaty dotyczące  budowy linii tramwajowej do Fodonu: 

  - Komunikat z 15-05-2014 r.  

  Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia – Orląt Lwowskich do 15-04-2015 r.

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowego przejścia dla pieszych przez ul. Kamienną od 20-12-2014 r. do 20-09-2015 r.  

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu w obręie skrzyżowania ulic Kleeberga-Andersa-Andersena w terminie do 15-04-2015 r.  

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Andersa – Kasztelańska w dniach 02.02.2015 r. - 15.04.2015 r. 

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Andersa – Wolna – łącznik ul. GOPR do dnia 30-04-2015 r.    

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Wyzwolenia - Andersa w okresie od 02-03-2015 r. do 31-03-2015 r.    

  Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu na ul. Akademickiej od dnia 6 marca 2015 r. do dnia 18 kwietnia 2015 r. 

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie zmiany organizacji ruchu na ul. Władysława Andersa (na wysokości łącznika ul. GOPR) od dnia 19-03-2015 r.

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia – Orląt Lwowskich od dnia 19.03.2015 r. 

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu w rejonie ul. Kleeberga, na odcinku około 100 m pomiędzy ul. Berlinga a ul. Twardzickiego, w dniach 31.03.2015 r. do 4.05.2015 r.  
 9. Komunikat Kujawsko–Pomorskiego Związku Pszczelarzy w Bydgoszczy - zagrożenia dla pszczół. 
 10. Na podstawie komunikatu otrzymanego z Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z budową nowego odcinka ul. Grunwaldzkiej w ciągu dróg krajowych nr 25 i 80 od godzin wieczornych 18 marca 2014 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie Węzła Zachodniego w Bydgoszczy. Południowa jezdnia ulicy Grunwaldzkiej zostanie zamknięta na odcinku od ulicy Kraszewskiego do ulicy Bronikowskiego – ruch kołowy zostanie poprowadzony w dwóch kierunkach północną jezdnią ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ronda Maczka do ulicy Kraszewskiego. Planowany czas trwania zmienionej organizacji ruchu - do dnia: 30 czerwca 2015 roku.

 11. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w  przypadku utrudnień w ruchu na drogach krajowych informacje o aktualnej sytuacji na nich można uzyskać dzwoniąc z telefonu komórkowego na nr 19 111, w przypadku niektórych sieci komórkowych niezbędne jest poprzedzenie nr 19 111 zerem ”0”.
 12. Aktualny wykaz robót drogowych prowadzonych na terenie Miasta Bydgoszczy.
 13. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.
 14. Planowane wyłączenia prądu. 
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Raport dobowy Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego o sytuacji na terenie Miasta Bydgoszczy
   

Formularz zgłoszenie zagrożenia.

pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise