PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2011-02-08, ostatnia aktualizacja: 2015-10-05 10:25:34

Komunikaty i ostrzeżenia


Komunikaty i ostrzeżenia Bydgoskiego Centrum Bezpieczeństwa o zagrożeniach mogących wystąpić na terenie Miasta i Powiatu Bydgoskiego.


OSTRZEŻENIA: 

 1. Regionalny System Ostrzegania RSO

 2. Ostrzeżenie państwowej służby hydrogeologicznej nr 2/2015. 

 3. Informacja o wprowadzeniu sms-owego systemu ostrzegania mieszkańców.

 4. Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz nieprzeznaczonego do spożycia dla ludzi - plakat.  

KOMUNIKATY: 

 1. Na podstawie komunikatu otrzymanego z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej pozbawieni wody będą mieszkańcy następujących ulic:

  - w dniu 07.10.2015 r. w godzinach 08:00-15:00 Bydgoskich Olimpijczyków, Strzeleckiego - podstawiona zostanie cysterna z wodą.
 2. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Gdańsku Zakład w Bydgoszczy przeprowadzi na terenie Miasta Bydgoszczy przewonienie gazu ziemnego w następujących terminach: 6-8 października 2015 r. część południowa oraz 13-15 października 2015 r. część północna Miasta.
  Informacja o sposobie postępowania w przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu – natychmiastowe zamknięcie kurka przy gazomierzu lub przy urządzeniach gazowych oraz powiadomienie Pogotowia Gazowego (nr 992).
 3. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.
 4. Komunikaty dotyczące  budowy linii tramwajowej do Fodonu:    

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie czasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Harcerska – Inwalidów - Lewińskiego od dnia 19-05-2015 r. do dnia 30-09-2015 r.  

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie zmian w organizacji ruchu na ul. Akademickiej na odcinku od ul. Mariana Rejewskiego do ul. Sylwestra Kaliskiego. 

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie wprowadzenia docelowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Władysława Andersa – Józefa Piłsudskiego od dnia 18-09-2015 r.

  - Komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w sprawie przedłużenia prac na skrzyżowaniu ulic Inwalidów - Czesława Lewińskiego - Harcerska do dnia 15-10-2015 r.   
   
 5. Komunikat Kujawsko–Pomorskiego Związku Pszczelarzy w Bydgoszczy - zagrożenia dla pszczół. 
 6. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w  przypadku utrudnień w ruchu na drogach krajowych informacje o aktualnej sytuacji na nich można uzyskać dzwoniąc z telefonu komórkowego na nr 19 111, w przypadku niektórych sieci komórkowych niezbędne jest poprzedzenie nr 19 111 zerem ”0”.
 7. Aktualny wykaz robót drogowych prowadzonych na terenie Miasta Bydgoszczy.
 8. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.
 9. Planowane wyłączenia prądu. 
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Raport dobowy Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego o sytuacji na terenie Miasta Bydgoszczy
   

Formularz zgłoszenie zagrożenia.

pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise