PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2014-03-31, ostatnia aktualizacja: 2014-03-31 15:08:09

X Bydgoskie Targi Edukacyjne


W HSW „Łuczniczka” w poniedziałek, 31 marca, odbyły się jubileuszowe, X Bydgoskie Targi Edukacyjne. Ich adresatem byli przede wszystkim uczniowie III klas gimnazjów.


Organizatorami targów byli Urząd Miasta Bydgoszczy i Zespół Szkół Samochodowych. Swoją ofertę w „Łuczniczce” prezentowało około 60 placówek publicznych (szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury, placówki wychowawcze, bursy i poradnie psychologiczno-pedagogiczne) z terenu miasta oraz z regionu, a także niektóre szkoły niepubliczne.

targi_edukacyjne2014_2

Adresatem targów są przede wszystkim uczniowie trzecich klas gimnazjów oraz ich rodzice, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Celem targów jest umożliwienie uczniom poznania w jednym miejscu ofert edukacyjnych bydgoskich szkół.

targi_edukacyjne2014_3

Targom towarzyszyła konferencja pn. „Technik czy humanista – profesjonalna pomoc w wyborach edukacyjno-zawodowych”, adresowana do dyrektorów szkół gimnazjalnych i liderów doradztwa zawodowego w tego typu placówkach.

targi_edukacyjne2014_4

Targi to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i profilem danej placówki, ale także pokazy umiejętności uczniów i kół zainteresowań działających w placówkach ponadgimnazjalnych.

targi_edukacyjne2014_5

Targi otworzyła dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Iwona Waszkiewicz. Impreza odbywała się w godz. 9.00-15.00.

targi_edukacyjne2014_6

targi_edukacyjne2014_7


X Bydgoskie Targi Edukacyjne

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Przystań Bydgoszcz na Wyspie Młyńskiej zaprasza do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Od 1 maja czynna będzie wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Pojawią się w niej rowery wodne z silnikami!
   
Przedstawiamy wyniki konkursu na dofinansowanie projektów mających szczególne znaczenie dla promocji i rozwoju współpracy międzynarodowej miasta Bydgoszczy.
   
W piątek, tj. 28 marca br., prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski spotkał się ambasadorem Republiki Czeskiej - Jakubem Karfikiem.
   
Największe polskie miasta: Szczecin, Rzeszów, Białystok, Lublin, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice i Bydgoszcz, współpracujące w ramach Unii Metropolii Polskich, rozpoczynają wspólne działania na Facebooku!
   
Konkursowi towarzyszyć będą pokazy specjalne, spotkania ze znanymi twórcami animacji oraz warsztaty z zakresu filmu i gier komputerowych.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise