PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-04-10, ostatnia aktualizacja: 2013-04-10 08:40:35

Bydgoskie Targi Edukacyjne


W czwartek, 11 kwietnia br. w HSW Łuczniczka odbędą się IX Bydgoskie Targi Edukacyjne - impreza adresowana jest do uczniów klas trzecich gimnazjów Bydgoszczy i okolic, którzy stają przed koniecznością wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.


Gospodarzem Targów jest Prezydent Miasta Bydgoszczy, zaś organizatorem - Wydział Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszczy, który szczegółowe zadania przekazał Zespołowi Szkół Samochodowych w Bydgoszczy i Młodzieżowemu Domowi Kultury Nr 4.

Wszystkie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz: szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury, placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno-pedagogiczne zostały zaproszone do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na kolejny rok szkolny 2013/2014.

Od kilku lat udział w Targach biorą również szkoły niepubliczne. Przewiduje się, iż w tym roku w Targach weźmie udział ok. 70 wystawców.

Relacja z zeszłorocznych targów: LINK


Bydgoskie Targi Edukacyjne

(MS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
W Bydgoszczy będzie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej!
Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło, że w wyniku przeprowadzonego konkursu w Bydgoszczy działać będzie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej. Już w lipcu pierwsze przedsięwzięcia w ramach ośrodka.
   
Łuczniczka znów pełna fantastycznych kibiców
Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Polscy siatkarze niesieni fantastycznym dopingiem wypełnionej po brzegi hali Łuczniczka pokonali Argentyńczyków 3:2.
   
Masterplan dla kultury
Wczoraj, tj.27 czerwca na Małej Scenie Teatru Polskiego Prezydent Rafał Bruski i zastępca prezydenta Jan Szopiński uczestniczyli w oficjalnej prezentacji dokumentu–Obywatelska Strategia Rozwoju Kultury Masterplan dla kultury Bydgoszczy na lata 2013-2020.
   
Bądź widoczny razem z miastem, swoim patronem
Jesteś organizatorem ciekawych, nietuzinkowych przedsięwzięć, które warto nagłośnić? Miasto Bydgoszcz ma dla Ciebie ciekawą ofertę.
   
Wileńska 10 – nowa inwestycja w Śródmieściu
Wielorodzinny budynek mieszkalny, zlokalizowany w samym centrum Bydgoszczy, czyli ul. Wileńska 10. To będzie nowy adres 30 rodzin, które zamieszkają w pobliżu pl. Piastowskiego.
pokaż więcej