PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-06-20, ostatnia aktualizacja: 2013-06-20 16:36:47

Bydgoska Rodzina 3 Plus – pierwsze karty rozdane!


Siedem pierwszych kart w programie Bydgoska Rodzina 3 Plus trafiło do państwa Anny i Tomasza Sikorskich oraz ich pięciorga dzieci. – Liczę, że będzie nas coraz więcej – uczestników i partnerów programu – powiedział prezydent Rafał Bruski.
Bydgoskie Karty Rodzinne z pierwszymi siedmioma numerami rodzinie państwa Sikorskich prezydent Rafał Bruski wręczył w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, który jest partnerem programu.

inauguracja_2

- Cieszę się, że program ruszył. Mam nadzieję, że państwo Sikorscy razem ze swoimi dziećmi będą często korzystać z dobrodziejstw Bydgoskiej Karty Rodzinnej. Liczę, że będzie nas coraz więcej – zarówno uczestników, jak i partnerów programu. Lista partnerów będzie cały czas na bieżąco rozszerzana i uzupełniana. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do włączenia się w program. Im będzie więcej punktów, które zechcą honorować Bydgoskie Karty Rodzinne, tym większe powinno być nimi zainteresowanie. Docierają do mnie sygnały, że jeszcze przed inauguracją programu, wiele rodzin pytało o to, jak otrzymać kartę. To dobry sygnał. Zachęcamy rodziny 3 Plus oraz firmy do przyłączenia się do nas – powiedział prezydent Rafał Bruski.

inauguracja_3

Wszystkiego o programie Bydgoska Rodzina 3 Plus dowiedzieć się można TUTAJ. Znajduje się tam zarówno lista partnerów, która będzie na bieżąco uzupełniana oraz informacje, jak i gdzie można otrzymać Bydgoskie Karty Rodzinne.

inauguracja_4

W inauguracji programu udział wzięli przedstawiciele partnerów Bydgoskiej Rodziny 3 Plus: prezes Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Marcin Heymann, dyrektor Caritas Diecezji Bydgoskiej ks. Wojciech Przybyła, Artur Babicki z Wake Parku oraz Michał Hołody z hotelu Pałac.

inauguracja_5

O programie Bydgoska Rodzina 3 Plus pisaliśmy także TUTAJ


Bydgoska Rodzina 3 Plus – pierwsze karty rozdane!

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
W Bydgoszczy będzie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej!
Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło, że w wyniku przeprowadzonego konkursu w Bydgoszczy działać będzie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej. Już w lipcu pierwsze przedsięwzięcia w ramach ośrodka.
   
Łuczniczka znów pełna fantastycznych kibiców
Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Polscy siatkarze niesieni fantastycznym dopingiem wypełnionej po brzegi hali Łuczniczka pokonali Argentyńczyków 3:2.
   
Masterplan dla kultury
Wczoraj, tj.27 czerwca na Małej Scenie Teatru Polskiego Prezydent Rafał Bruski i zastępca prezydenta Jan Szopiński uczestniczyli w oficjalnej prezentacji dokumentu–Obywatelska Strategia Rozwoju Kultury Masterplan dla kultury Bydgoszczy na lata 2013-2020.
   
Bądź widoczny razem z miastem, swoim patronem
Jesteś organizatorem ciekawych, nietuzinkowych przedsięwzięć, które warto nagłośnić? Miasto Bydgoszcz ma dla Ciebie ciekawą ofertę.
   
Wileńska 10 – nowa inwestycja w Śródmieściu
Wielorodzinny budynek mieszkalny, zlokalizowany w samym centrum Bydgoszczy, czyli ul. Wileńska 10. To będzie nowy adres 30 rodzin, które zamieszkają w pobliżu pl. Piastowskiego.
pokaż więcej