PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2012-02-15, ostatnia aktualizacja: 2012-02-15 16:23:45

Biuro Meldunkowe Nr 2 czasowo zamknięte


Urząd Miasta Bydgoszczy informuje, że Biuro Meldunkowe Nr 2 z siedzibą przy ulicy 11 Listopada 15 w Bydgoszczy, będzie nieczynne w dniach od 20 lutego 2012r. do 02 marca 2012r. z powodu remontu budynku.


Wszystkie sprawy meldunkowe mieszkańcy będą mogli załatwiać w pozostałych Biurach Meldunkowych na terenie miasta : przy ul. Przyrzecze 13, ul. Stefana Okrzei 2, ul. P. por. Emilii Gierczak 6,  ul. M. Curie –Skłodowskiej 66a, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 18.
Biuro Meldunkowe Nr 2 czasowo zamknięte

(PK)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Czar2kółek 2012
W tym roku Wydział Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta kontynuuje organizację reaktywowanego w ubiegłym roku cyklu zawodów rowerowych dla dzieci szkół podstawowych pn „Czar2kółek”.
   
Wizyta ambasadora Słowenii
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski spotkał się z przebywającym w naszym mieście ambasadorem Republiki Słowenii w Polsce Marjanem Šetincem.
   
Przed inauguracją sezonu wzmocnienie dla Polonii
Jeszcze przed inauguracją sezonu żużlowego do grona sponsorów bydgoskiej Polonii dołączyły Zakłady Mięsne Gzella z Osia. To 35. sponsor ekipy ze Sportowej, a władze klubu zapowiadają, że na pewno nie ostatni w tym sezonie.
   
W międzynarodowym gronie o wodzie
„Woda źródłem życia” to nazwa projektu realizowanego w ramach programu COMENIUS przez uczniów Zespołu Szkół nr 28 wraz z partnerami z siedmiu państw Unii Europejskiej. Partnerzy uczestniczący w projekcie przyjechali właśnie do Bydgoszczy.
   
"A jednak…" – w Niedzielę Palmową w Dolinie Śmierci
Już po raz 12. w Dolinie Śmierci w Fordonie zaprezentowane zostanie Misterium Męki Pańskiej. Tegoroczne przedstawienie pod tytułem „A jednak…” odbędzie się w Niedzielę Palmową, 1 kwietnia.
   
Nowe zasady ustalania czynszu - ochrona najuboższych
Rada Miasta Bydgoszczy uchwaliła "Wieloletni program gospodarowania mieszkaniowymi zasobami miasta na lata 2012-2016". Zapewni on środki finansowe na remonty lokali mieszkalnych i budynków, zagospodarowanie pustostanów, a jednocześnie obniżenie czynszów osobom najuboższym.
   
Urząd w języku migowym
Środowa (28 marca) sesja Rady Miasta była pierwszą, na której obecny był tłumacz języka migowego. Wkrótce także w wydziałach Urzędu Miasta będzie możliwość obsługi osób głuchoniemych za pomocą wideotelefonu.
   
Znamy trasę biegu "Bydgoszcz na Start"
Największy bydgoski bieg uliczny 6 maja wystartuje ze stadionu Zawiszy. Meta biegu zlokalizowana będzie na Wyspie Młyńskiej. Cała trasa została tak wytyczona, aby biegacze mijali najciekawsze i najbardizej charakterystyczne punkty w mieście.
pokaż więcej