PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2012-08-01, ostatnia aktualizacja: 2012-08-01 14:42:28

Praca w placówkach oświatowych


Osoby, które straciły pracę w placówkach oświatowych, zachęcamy do odwiedzenia strony Biuletynu Informacji Publicznej. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje o wolnych stanowiskach w bydgoskich placówkach oświatowych.


Pod adresem http://www.bip.oswiata.bydgoszcz.pl/?app=nabor publikowane są ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska w bydgoskich placówkach światowych. Są tam oferty pracy zarówno dla pedagogów, jak i pracowników administracji, dotyczące stanowisk w pełnym jak i w cząstkowym wymiarze godzinowym.

Stronę polecamy szczególnie osobom, które straciły pracę na skutek niżu demograficznego i  wynikających z niego zmian w placówkach.


Praca w placówkach oświatowych

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Wybory Rady Osiedla Łęgnowo
4 października 2012 roku o godz. 17,30 w Przedszkolu Nr 4 przy ul. Żółwińskiej 1 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego mieszkańcy dokonają wyboru 15 członków Rady Osiedla Łęgnowo na kadencję 2012-2016.
   
Jacht Trójki wyrusza
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Rejsu 50-lecia Trójki - czyli zadania, jakiego z okazji 50-lecia istnienia Programu Trzeciego Polskiego Radia podjął się dziennikarz tej rozgłośni, Kuba Strzyczkowski. Chce samotnie opłynąć Atlantyk. Bydgoszcz jest honorowym portem macierzystym rejsu.
   
Certyfikat POT za Wyspę Młyńską
Polska Organizacja Turystyczna przyznała Bydgoszczy Certyfikat POT 2012. Kapituła Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny doceniła naszą Wyspę Młyńską.
   
Aktor, wioślarz, lekarka
26 września br. odbyło się posiedzenie Kapituły „Bydgoskie Autografy”. Grono złożone z przedstawicieli mediów, wyższych uczelni i Rady Miasta Bydgoszczy, pod przewodnictwem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego już po raz szósty rozpatrywało kandydatury osób, dzięki którym Bydgoszcz zawdzięcza swój szczególny charakter.
   
Już w sobotę XXI Wielka Wioślarska
W najbliższą sobotę, 29 września, wielkie święto wioseł: już po raz 21. odbędzie się Wielka Wioślarska o Puchar Brdy.
pokaż więcej