PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2009-03-26, ostatnia aktualizacja: 2009-03-26 16:16:13

Szpital Miejski z certyfikatem jakości ISO


Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego SP ZOZ w Bydgoszczy, jako pierwsza placówka medyczna w regionie, uzyskał certyfikat jakości zgodnie z nową normą ISO 9001:2008.


Oceną objęto lecznictwo szpitalne, ambulatoryjne, rehabilitację oraz diagnostykę obrazową i laboratoryjną. Audit certyfikacyjny potwierdził, że placówka wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą (11/2008) i skutecznie ją realizuje.

Cieszę się, że to właśnie Szpital Miejski, prowadzony przez miasto Bydgoszcz, jako pierwszy w województwie uzyskał certyfikat najwyższej jakości – powiedział prezydent Konstanty Dombrowicz.

Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością jest dowodem na profesjonalizm organizacji pracy i działania Szpitala Miejskiego. Wdrożenie najnowocześniejszych zasad postępowania zrealizowano w trosce o satysfakcję Pacjentów, chcąc zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług medycznych.

Certyfikat ISO to kolejny sukces placówki i dowód, że oferuje najlepszą opiekę medyczną. W ubiegłym roku Szpital Miejski uzyskał wyróżnienie w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny” oraz został uznany za: „Dobry Szpital” w Narodowym Rankingu Szpitali organizowanym przez „Super Express”.

Szpital nagroda ISO_01

Szpital nagroda ISO_02

Szpital nagroda ISO_03


Szpital Miejski z certyfikatem jakości ISO

(MM)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Powstała Tramwaj Fordon Spółka z o.o.
Bydgoscy radni przyjęli zaproponowaną przez prezydenta Konstantego Dombrowicza uchwałę o utworzeniu spółki Tramwaj Fordon. Jej zadaniem będzie wybudowanie i rozliczenie inwestycji budowy linii tramwajowej do Fordonu.
   
Nowe połączenie lotnicze z Bydgoszczy
4 stycznia 2009 r. linia lotnicza Jet Air uruchamia krajowe połączenie lotnicze na trasie Bydgoszcz – Zielona Góra – Bydgoszcz.
   
Lodowiska czynne
Obie miejskie ślizgawki są czynne na podobnych zasadach jak w latach poprzednich. W dni powszednie do godz. 14 lodowiska zarezerwowane są na zajęcia szkolne.
   
Wyjaśnienia do publikacji prasowych
W związku z publikacjami prasowymi, w których pojawiły się nieprawdziwe informacje, zamieszczamy stosowne wyjaśnienia.
   
Dla miłośników gwiazd
Wszystkich bydgoszczan zapraszamy na cykl wykładów publicznych pt. „A jednak się kręci – astronomia 400 lat po Galileuszu”, które poprowadzą pracownicy naukowi Centrum Astronomii UMK w Toruniu.
   
Nagrody za ujęcie wandali
Prezydent Konstanty Dombrowicz wręczył nagrody pieniężne kolejnym dwóm osobom, które ujęły sprawcę niszczenia elewacji. W sumie, od początku ustanowienia takiej nagrody, otrzymały ją 22 osoby.
   
Wizyta konsula generalnego Republiki Federalnej Niemiec
Z dwudniową wizytą w regionie przebywa konsul generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku Joachim Bleicker. W bydgoskim Ratuszu konsula przyjął prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz.
   
Bydgoszcz na stronach Poland Monthly
W najnowszym numerze anglojęzycznego pisma „Poland Monthly” ukazała się reklama Bydgoszczy i obszerny artykuł o naszym mieście wraz z rozmową z prezydentem Konstantym Dombrowiczem.
pokaż więcej