PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2009-10-14, ostatnia aktualizacja: 2009-10-14 08:27:26

Lokale mieszkalne do wynajęcia


W związku z planowanym w listopadzie br. oddaniem do użytku siedmiu budynków mieszkalnych przypominamy, że Administracja Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. rozpoczęła nabór wniosków osób zainteresowanych najmem lokali w nowych blokach.


Budynki znajdują się w rejonie ulic Bora – Komorowskiego i Janosika. Do zasiedlenia przewidzianych jest w nich 261 lokali mieszkalnych w tym:

 

typu M-2 – 84 lokale (w tym 2 przystosowane dla osób niepełnosprawnych),

typu M-3 – 174 lokale  (w tym 7 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych),

typu M-4 – 3 lokale.

 

Obowiązująca stawka czynszu w nowych lokalach mieszkalnych wynosić będzie 7,27 zł za m2.  Zawarcie umowy najmu lokalu uzależnione będzie od wpłacenia kaucji  wynoszącej 12 – krotność miesięcznego czynszu dla danego lokalu.

 

Wnioski przyjmowane będą do 16 listopada 2009r. (wnioski złożone po terminie nie będą uwzględnione).

 

Wnioski będą rozpatrywane w oparciu o kryteria określone w Uchwale Nr LI/773/09 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 02 września 2009r. (Dz.Urz.Woj.Kuj-Pom.Nr 90,poz.1575).

Mogą je składać następujące osoby:

zamieszkujące w budynkach przeznaczonych do opróżnienia na podstawie decyzji PINB posiadające uprawnienia do lokalu zamiennego,

zamieszkujące w budynkach gminnych położonych na terenach przeznaczonych pod inwestycje lub wymagających zmiany sposobu użytkowania,

zamieszkujące w lokalach znajdujących się w jednostkach oświatowych,

najemcy lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta, którzy zrzekną się tytułu prawnego do dotychczas zajmowanego lokalu, które ponadto:

wynajmują lokale na czas nieoznaczony lub na czas trwania stosunku pracy,

nie posiadają zaległości w opłatach na przestrzeni ostatnich 12 m-cy,

uzyskują dochód gwarantujący regularne uiszczanie czynszu i opłat, określony
w wyżej wymienionej uchwale Rady Miasta Bydgoszczy.

 

Wnioski wraz z pouczeniem w sprawie wymaganej dokumentacji uzupełniającej można pozyskać w Dziale Mieszkaniowym „ADM” przy ul. Gdańskiej 9 (pok.100) lub w formie elektronicznej na stronie www.adm.com.pl (zakładka Dla Mieszkańców - rozwinięcie Formularze do pobrania).

 

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numerem:

(052) 34 88 906 lub (052) 34 88 915.

 

 


Lokale mieszkalne do wynajęcia

(BK)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Pożegnaliśmy twórcę bydgoskiej uczelni medycznej
Setki osób odprowadziły na miejsce wiecznego spoczynku zmarłego 23 grudnia 2009 r. prof. dra hab. Jana Domaniewskiego, twórcę i wieloletniego rektora Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
   
Łatwiejsza droga do urn wyborczych
Specjalny zespół zajmie się wyeliminowaniem barier architektonicznych w lokalach wyborczych na terenie miasta. Docelowo, co trzeci lokal ma być przyjazny osobom niepełnosprawnym.
   
18 mln zł na rewitalizację nabrzeży
Aż 18 mln zł kosztować będzie rewitalizacja nabrzeży Brdy oraz budowa nowych przystanków tramwaju wodnego. Prace ruszą w 2010 roku.
   
Zapraszamy na imprezy sylwestrowe
Tradycyjnie już bydgoszczan zapraszamy na imprezę sylwestrową na Starym Rynku. Po raz pierwszy natomiast stary rok pożegnać też mogą na miejskiej imprezie pod gołym niebem mieszkańcy Fordonu.
   
Jubileusze par małżeńskich
Święta to jeden z najpopularniejszych w roku terminów zawierania związków małżeńskich. Z tego powodu tuż przed końcem 2009 roku w Pałacu Ślubów kolejne pary obchodziły jubileusze wspólnego życia.
   
Bydgoszcz partnerem wiodącym w programie dla Europy Środkowej
Tylko sześć polskich instytucji poprowadzi jako partner wiodący projekty programu COBRAMAN skierowanego do państw Europy Środkowej. Do tej nielicznej grupy śmiałków należy Bydgoszcz.
   
Profesor patronem ulicy
Bydgoski radiolog, prof. Zdzisław Boroń, został patronem ulicy usytuowanej na północ od ulicy Wypoczynkowej.
   
Można już odkurzyć łyżwy
Od ponad tygodnia na Starym Rynku działa lodowisko. Decyzją prezydenta, w okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem wejście na lodowisko, baseny oraz na stok w Myślęcinku dla dzieci będzie bezpłatne.
pokaż więcej