logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Zagraj w reklamówce MCK-u – seniorki i mężczyźni w średnim wieku poszukiwani
Miejskie Centrum Kultury ogłasza casting na udział w spocie reklamowym i sesji zdjęciowej. Przedsięwzięcie ma na celu promocję nowej inicjatywy MCK-u, jaką jest Wiosna Festiwali.


Imprezy kulturalne organizowane przez Miejskie Centrum Kultury stały się w wielu przypadkach marką samą w sobie. Na coroczne Ethniesy przyjeżdżają do Bydgoszczy fani folku nie tylko z Polski, ale też z Europy. Podobnie jest w przypadku Animocji, na których obejrzeć można najlepsze filmy animowane minionego roku z całego świata. MCK- jest także organizatorem m. in. Docs Against Gravity poświęconego sztuce filmów dokumentalnych, czy Festiwalu Przeczytani, dla fanów książek 

To także obfitujące w ciekawe wydarzenia lato – występy teatrów improwizowanych, Przystań Teatr, czyli spektakle pod chmurką dla najmłodszych i wiele ciekawych inicjatyw, które przez całe wakacje odbywają siew Pałacu w Ostromecku. Oprócz tego, w bydgoskim MCK-u corocznie organizowane jest Teho Fest, Vintage Photo Festival, Fonomo czy Mózg Festiwal. 

Na temat tzw. „Wiosny Festiwali”, w skład której wchodzą wspomniane Ethniesy, Animocje, Docs Against Gravity i Festiwal Przeczytani, a także festiwal Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion, Miejskie Centrum Kultury szykuje się do stworzenia spotu reklamującego tę inicjatywę. 

I poszukuje dobrze zbudowanych mężczyzn w wieku 25-35 lat, o nietuzinkowym wyglądzie, którzy nie przypominają typowych bohaterów reklam telewizyjnych. Na casting zapraszane są także seniorki, panie w wieku powyżej 65 roku życia. 

Termin sesji zdjęciowej i nagrania 15-16 stycznia 2019 r., godziny do ustalenia.

Wymagane zdjęcie portretowe oraz całej sylwetki, linki do portfolio mile widziane. W tytule email prosimy wpisać: Casting SPOT.

Zgłoszenia należy kierować na adres: jarosław.jaworski@mck-bydgoszcz.pl

Szczegóły castingu na www.mck-bydgoszcz.pl