logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Lista wydarzeń na kolejne dni




Co się będzie działo w mieście przez najbliższe dni? Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń zebraną przez Bydgoskie Centrum Informacji.


Sobota, 2 czerwca

10:00  130 lat komunikacji miejskiej w Bydgoszczy - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  
10:00  Darmowy fitness na Różopolu - Park Myślęcinek  ::  Sport
10:00  Obczajamy Bydzię - gra - Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
10:00  VII Mała Wioślarska - Przystań wioślarska Bydgoskiego Towarzystwa Wioślarskiego  ::  Sport
10:00  Wehikuł Czasu - warsztaty fotograficzne - Stary Tramwaj  ::  Dla dzieci
10:00  Wycieczka rowerowa do Świecia nad Wisłą - start: Park Myślęcinek  ::  Sport, Turystyka
11:00  Mleko - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
12:00  Djembe na salonach VIII - warsztaty gry na bębnach - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  
12:00  Dzień Dziecka nie z tej ziemi w the Unreal VR - The Unreal VR  ::  Dla dzieci
12:00  IV Smoki na Brdzie - wyścigi na smoczych łodziach - Przystań Bydgoszcz  ::  Sport
12:00  Pchle warsztaty - Teatr Polski  ::  Dla dzieci
12:30  Spacer z przewodnikiem: Dookoła Śródmieścia - start: Bydgoskie Centrum Informacji  ::  Turystyka
13:00  Klatka po klatce - akcja uliczna - ul. Mostowa 25  
15:00  Agro Melange - chill and grill - Wakepark  ::  Koncert
15:00  Waleczne Dzieciaki - bieg z przeszkodami - ul. Biwakowa  ::  Dla dzieci
17:00  Sprzedawcy bajek - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
20:00  Ba:zel CZ / Alder&Ash Can / Foonyap Can / Altimate / DNS - Mózg  ::  Koncert
20:00  Kortez z zespołem - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
21:00  Koncert ERITH - Landschaft  ::  Koncert
21:30  12. Drums Fusion: Apocalyptica - Wyspa Młyńska  ::  Koncert

Niedziela, 3 czerwca

10:00  Bydgoskie Święto Cykliczne - Plac Wolności  ::  Sport
10:00  FryMARK bydgoski - Kamienica 12  
10:00  Obczajamy Bydzię - gra - Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
10:30  Regaty dla dzieci - Tor Regatowy Brdyujście  ::  Sport, Dla dzieci
11:00  Bieg Instalatora - Park Myślęcinek  ::  Sport
11:00  Niedziela w Muzeum z okazji Dnia Dziecka - Europejskie Centrum Pieniądza- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego  ::  Dla dzieci
11:00  Sprzedawcy bajek - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
11:30  Warsztaty Taneczne - Planeta Tańca Joanny Ossowskiej
12:30  Rodzina to jest siła - warsztaty dla dzieci i rodziców - Dom Jubileuszowy Wiatrak  ::  Dla dzieci
13:00  Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Bajkowa Bydgoszcz - Plac Wolności  ::  Dla dzieci
16:00  Algorhythm - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
16:00  Mleko - Teatr Polski  ::  Dla dzieci, Spektakl
16:00  Piłka nożna: Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość - Stadion Chemik  ::  Sport
17:00  Muzyka w Kościele Zbawiciela: Olszewscy - Plac Zbawiciela 2  ::  Koncert
20:00  Kortez z zespołem - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:30  Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Wyspa kina - Wyspa Młyńska  ::  Koncert

Poniedziałek, 4 czerwca

Warsztaty Biomedyczne - ul. Kaliskiego 7  ::  Wykład
09:00  POLISHOPA Design Thinking Conference - REVOLUTION DAY - Opera Nova  

Wtorek, 5 czerwca

09:00  POLISHOPA Design Thinking Conference - INNOVATION DAY - Opera Nova  
10:00  Targi WOD-KAN 2018 - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze  
16:00  Wtorki Wioślarskie - Rybi Rynek  ::  Sport
17:00  Poza rzeczywistością - Filia WiMBP - Okole  ::  Wystawy
17:10  Muzyczne zabawy z Petronelą - DEK Regnum  ::  Dla dzieci
18:00  Dyplomy 2018. Wystawa prac dyplomowych studentów architektury wnętrz UTP - Galeria Miejska bwa  ::  Wystawy
18:00  Urodziny Hoffmana - promocja Dzienników poety - Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
20:30  Siatkarska Liga Narodów Kobiet - Polska-Argentyna - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport

Środa, 6 czerwca

10:00  Targi WOD-KAN 2018 - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze  
16:00  Grupa taneczna - Iskierki - DEK Regnum  ::  Dla dzieci
16:45  Rytmika - DEK Regnum  ::  Dla dzieci
17:00  Czytanie i Działanie w Szaflandii - Kamienica 12
18:00  Bydgoska Akademia Sztuki - Bogna Derkowska-Kostkowska - Galeria Miejska bwa  ::  Wykład
18:00  Bydgoska legenda miesiąca: Marian Siwka - Dom Legend Bydgoszczy  
19:00  Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Operowe rendez-vous - Amfiteatr nad Brdą  ::  Koncert
20:30  Siatkarska Liga Narodów Kobiet - Polska-Niemcy - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport

Czwartek, 7 czerwca

08:30  35th Prewin meeting - Opera Nova  ::  Konferencja
10:00  Targi WOD-KAN 2018 - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
12:00  VI Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego - City Hotel  
15:30  Eksperymenty dla ciekawskich - Filia WiMBP - Jachcice  ::  Dla dzieci
16:30  Karate - DEK Regnum  ::  Dla dzieci
17:00  Koło Gospodyń Miejskich: warsztaty Las w słoiku - Barka "Lemara"  
17:00  Spotkanie z historią i zabytkami Bydgoszczy - Filia WiMBP - Fordon - Przylesie  ::  Wykład
17:00  Viva Italia - Dominika Zamara i Michał Szymanowski - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
18:00  Indianie Ameryki Północnej - Dom Kultury Modraczek  ::  Wykład
18:00  Prezentacja dramatu Józefa Święcickiego - Inna droga - Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński  
18:00  Regionalne Forum Dyskusyjne: pokaz filmu Krew Saamów - Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego: QUO VADIS DOMINE - Bazylika Mniejsza św. Wincentego a Paulo  ::  Koncert
19:00  Balladyna. Wojna wewnętrzna - Teatr Polski  ::  Spektakl
20:30  Siatkarska Liga Narodów Kobiet - Polska-Belgia - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport

Piątek, 8 czerwca

08:00  VI Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego - City Hotel  
09:30  35th Prewin meeting - Opera Nova  ::  Konferencja
10:00  Balladyna. Wojna wewnętrzna - Teatr Polski  ::  Spektakl
10:00  Karting - IAME Series - Kartodrom  ::  Sport
11:00  Londyn-ek dzielnica skarbów - plac Tadeusza Kościuszki
15:00  Debata z posłami do Parlamentu Europejskiego - Dokąd zmierza Europa - Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki
18:00  Aktywni i dojrzali na Kujawach i Pomorzu - Miejskie Centrum Kultury  ::  Wystawy
19:00  Balladyna. Wojna wewnętrzna - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Tenoriada na Święto Województwa - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  Małgorzata Lipińska z zespołem - Światłownia  ::  Koncert

Więcej wydarzeń w aplikacji mobilnej www.visitbydgoszcz.pl/index.php/pl/poznaj/23-do-pobrania/1250-app i na  stronie internetowej www.visitbydgoszcz.pl.