logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Festiwal Fontanna Muzyki już w najbliższą sobotę
W sobotę, 10 sierpnia br. odbędzie się pierwszy z cyklu koncertów w ramach Festiwalu Fontanna Muzyki 2019. Przy Fontannie Potop zabrzmi Tenor Trio. Początek o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.


Jak co roku, w każdą sobotę sierpnia, będzie okazja bawić się na koncertach w parku Kazimiera Wielkiego w Bydgoszczy. Połączenie muzyki, śpiewu i tańca czyni z koncertów przy „Potopie” niepowtarzalne spektakle.

Posłuchamy najsłynniejszych arii operowych w wykonaniu doskonałych śpiewaków, a także muzyki rozrywkowej, w tym m. in. przebojów z musicali, piosenek Franka Sinatry, Toma Jonesa czy Zbigniewa Wodeckiego.

Na scenie inauguracyjnego koncertu wystąpi Trzech Tenorów. Tenor Trio to emocjonujące wydarzenie muzyczne, wypełnione najsłynniejszymi ariami operetkowymi, pieśniami neapolitańskimi, hitami musicalowymi oraz piosenkami znanymi i docenianymi na całym świecie.

Solistami koncertu są związani ze scenami muzycznymi  kraju, młodzi utalentowani  śpiewacy: Dawid Kwieciński, Łukasz Ratajczak i Piotr Pastuszka. Mimo młodego wieku mogą się już pochwalić doskonałymi recenzjami. Publiczność zachwycają nie tylko kunsztem wokalnym. Miłość do muzyki, niespożyta energia, czar i poczucie humoru, to właśnie oni - grupa Tenor Trio.

Serca fanów podbijają rewelacyjnymi wykonaniami takich przebojów jak: „Wielka sława to żart”, „Volare”, „Brunetki, blondynki”, „Besame mucho”, „O sole Mio” czy „Strangers in the Night” Franka Sinatry i „Delilah” Toma Jonesa.  

Fontanna Muzyki, 10 sierpnia (sobota), godz. 18.00, Park im. Kazimierza Wielkiego, Wstęp wolny!